Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

Návštěvník
před 49 minutami, vagi napsal:

Jsem pro Magdu ;)

Moje žena o ničem neví že by měl někdo na ní odjet 🤣

před 58 minutami, vagi napsal:

To zní trošku...jak to říct... :D 

Zvedl jsem obě nohy a musíš do mě kopnout protože to nechápu :myslim:D

@Scratchjednoznačně Mazdu. Dcery máš ještě miminka, to jsem myslel že budou větší 🙂

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@vagi Jo neboj, reklamu Magda... Jak se vám líbí... Znám 😁 s Vašáryovou 😁👍Jinak ne, seznámit se nechci buď v klidu 😁 Lepší je to bez výměny jmen a dalších náležitostí raději 🤣 

Mi šlo o to jestli ty naše cácory budou mít další do skupiny 🙂

@Scratch Ženě raději nikdy nic nevysvětluj, to je zásadní chyba 😁

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upresňuji info:

Sraz asi necháme cca kolem tý 10:00 - na parkovišti kde proběhne pokec, výměna kontrabandů atd...

Kiosek - PIVO, limo, čoko, piši žužu... klobásy, hranolky, smažáky, párky v rohlíku a podobný sortiment... taková ta rychlá klasika...

Kiosek je uvnitř areálu zoo ! Což je v náš prospěch... 😂 Pozor - jak jednou do areálu vlezete už se nemůžete vrátit zpět na parkoviště...

Pro opozdilce nebo lidi, co si nechtějí povídat: ve 14:00 bude hromadné focení u lvů...! Máteli někdo foťák se zpožďovačem a s trojnožkou 😅 určitě uvítám..!!!!! jinak to ňák pořeším ...

Po hromadné fotce už je to čistě na vás kam se rozprchnete, nebo zda zůstanete ...

V pátek 7.5. večer (20:00) hlásím do zoo konečný počet rezervací...! Později už si to prosím zařizujte sami, ale asi bude rychle vyprodáno... Má tam sraz i ňáká jiná instituce... takže volných vstupenek moc nezbyde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, pavelu96 napsal:

Jakože nikdy??? :o😂

Ano..., speciálně ty ne... 🤣 a budeš nocovat s kočkodanama a paviánama..... 🤣 a navíc ti tam přidáme eště všechny děti co pojedou... 😉🤪🤣

@HanysR já sem neslibovala 😂 tak jako co se dá dělat, ale pani říkala, že maj občas i polívku.... 😅

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Weri 605 Jsem rád, že to bereš s úsměvem, protože si samozřejmě dělám srandu. Já to celé chápu. Když to nejde tak to nejde. Naštěstí tam masa běhá dost, takže další otázka a sice, kdo bere gril? Vezmu bombu ať jim nemusíme kácet palmy 🤣 Lva bych ušetřil, to bychom nemuseli vyhrát 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@KlemoňTak s tímto problém nemám, u nás jsme zvyklí nazývat věci bez omáčky takže buď v klidu 😁 Já mám rád přímé jednání, postrádá to faleš a člověk ví na čem je. Pravda, ne každý to pobere ale to je život no. Člověk by měl být slušný ale upřímný. My jsme tvrdí nováčci 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...