Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

před 7 hodinami, Scratch napsal:

No Ahura Mazda musi vydrzet aspon do zaplaceni 😁😁😁😁, a mam malo benalu, asi budu muset pred cestou jeste nabrat nejake koktany 🙈

Já musím taky nakrmit 807 ale doufám že mě to nezdrží.  Jinak první nejedu já jezdím poslední už to mám vyzkoušené z 🏍️ protože já jedu i teď jako 🦺🧯🛠️  ale benzín sebou neberu takže ať si @Scratchhezky natankuje. 

Jo a počasí se zdá býti nám nakloněno předpověď hlásí že by teď mělo být 7°C venku je 9°C a někdy na 17 by měli přijít první dešťové přeháňky to si myslím že bychom už mohli být i doma nebo na cestě k domovu. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Klemoň napsal:

45 minut - to bys stihnul 😂

nestihnul protože to bylo celý přezutí 4x z osy 4x přezutí pláště na disku a 4x na osu na víc nějaký SUVéčku takže kolo těžký jako kráva to je na trochu víc jak hodina a zpocenej bych byl až na prdeli takže pak ještě rychle sprcha nene to bych nedal a navíc nesmím zklamat Pepína včera měl zase cuky že nikam nepojede. bál se že se budeme fotit se lvem v kleci a neuklidnilo ho ani to když jsem mu řekl že jeho nesežere protože na sobě nemá žádný maso.

Jdu zkontrolovat výletníka a pomalu se budu chystat na cestu takže od 8.42 už jen na 📱

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendo , to byl hec . . . Než by přijel tak je před 9 hodinou a ikdyby jen přehodit kolo za kolo , tak 20 minut ve fofru a pak zpocenej vykoupat převlíknout.  Jasné , že to nejde :papa

Proto jsem tam vypálil toho rozesmáteho ksichtíka / smajlíka . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...