Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nabíjení baterie u Start&Stop


ozzy56

Recommended Posts

@radim.1008 já ti poradím jelikož mám přímé srovnání😎 dlouhou dobu jsem měl od známého půjčenou tu Bosch C3 a nyní už asi více než 6 let vlastním přesně tu samou CTEK co jsem dával @vagi  kup jednoznačně CTEK 👍, ta Boschka mi dělala to, že u některých vybitých baterií na určité napětí po minutě prohlásila že jsou nabité (nebyli vůbec) a více s nima nechtěla dělat. Na těch samých bateriích mi CTEK bezproblému fungoval, prostě je dobil a šlapaly dál, Bosch je odmítal a z tohoto důvodu bych ji nebral, ikdyž oproti tomuto modelu nemá třeba tento model CTEK 6V nabíjení, ale někdo to nepotřebuje...jinak jak říkám, používám ji už strašně let defakto neustále na několika bateriích (v práci ji máme taky poněvadž jsem ji tam nechal koupit) a fungují super, bezproblémů i po takové době a zátěži. Možná drobná nevýhoda CTEKu je ještě dost silný a netvárný přívodní kabel, ale to je tak vše....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, vendelinek napsal:

Mám ji taky už skoro 3roky,jsem s ní spokojenej,má jen jednu vadu,na startování musí být připojena na síť

Na tvém odkazu už je asi vyprodaná

received_437095996829594.thumb.jpeg.4e02d69bc23d7ae339abddf7c4f81fde.jpeg

Já dával odkaz na jinou. Tahle je s možností startování tu už lidl nabízí dlouho. Ta co sem dával já je pouze inteligentní nabíječka. 

1e010b9365d38ba37395b9cc401481a5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Dančák napsal:

@radim.1008 já ti poradím jelikož mám přímé srovnání😎 dlouhou dobu jsem měl od známého půjčenou tu Bosch C3 a nyní už asi více než 6 let vlastním přesně tu samou CTEK co jsem dával @vagi  kup jednoznačně CTEK 👍, ta Boschka mi dělala to, že u některých vybitých baterií na určité napětí po minutě prohlásila že jsou nabité (nebyli vůbec) a více s nima nechtěla dělat. Na těch samých bateriích mi CTEK bezproblému fungoval, prostě je dobil a šlapaly dál, Bosch je odmítal a z tohoto důvodu bych ji nebral, ikdyž oproti tomuto modelu nemá třeba tento model CTEK 6V nabíjení, ale někdo to nepotřebuje...jinak jak říkám, používám ji už strašně let defakto neustále na několika bateriích (v práci ji máme taky poněvadž jsem ji tam nechal koupit) a fungují super, bezproblémů i po takové době a zátěži. Možná drobná nevýhoda CTEKu je ještě dost silný a netvárný přívodní kabel, ale to je tak vše....

Co tu píšu od začátku ,vše je jen kopie a nic víc. Kvalitní origo je jen jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...