Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ořech na bezpečnostní šrouby


davidse

Recommended Posts

Zkus tam kde ti prodali auto, třeba podle VIN kodu objednají nový, nebo maš někde k tomu ořechu kód. Ale pokud je to ořech original Peugeot s těmi kolíčky tak bych to celý vyhodil a koupil šrouby AEZ Sicurit, Sicublock, nebo Sicustar. Tohle co má Peugeot se sype jak perník, nejsi první ani poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12mm x 1,25mm

Tvuj odkaz je na nějakou napodobeninu, nevěřil bych tomu. Koukej po AEZ

 

 

Tyhle tam pujdou - https://www.autokseft.cz/AEZ-Sicuplus-Sada-bezpecnostnich-sroubu-4-ks-plus-klic-M12x1,25x36-rovna-stribrna-sm743743

Na fotku nekoukej, je zřejmě ilustrativní

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jdou šrouby vyšroubovat s tím opotřebeným ořechem, tak to udělej, abys pak nemusel ty šrouby navařovat, odvrtávat atd.,  potom kup jiné šrouby podle výše uvedené rady, ty šrouby origo Peugeot stojí za houno, nové šrouby pak nedotahuj na byka, bo je serveš taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem tu měl VW T ROC a říkám paní jestli tam nejsou bezpečáky a ona to nevím já to sem jen dovezla já že vím že to objednával manžel a říkám tak to nechte já když tak zavolám manželovy zavez jsem to do dvora a koukám že levém předním chybí jeden šroub tak jsem auto obešel a zjistil jsem že v každém kole jeden šroub chybí tak telefon pánovy jestli to ví a on jo vím  v pohodě to neřešte mám bezpečnostní šrouby ale po zkušenostech z předešlých pneuservisů je z auta sundavám než to dávám do pneuservisu dejte to tak jak to je já si je večer doplním stejně kontroluju všechny šrouby abych měl jistotu a já dobře jen jsem se chtěl ujistit aby to nebylo na mě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...