Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nosič na bicykle zadné dvere peugeot 5008 II


pet3cek 406

Recommended Posts

Podľa nosiča pre 2 bicykle na fotke usudzujem, že cestujete na cyklovýlety dvaja. Ak je to tak, potom naložiť bicykle do auta. Ja som takto vozil 2 bicykle v 207 kombi, a teraz aj v 2008 SUV. Predné kolesá ale museli dole. V 5008 by sa asi ani nemuseli odmontovávať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se kroutil pri inv3stici do TZ a pak jeste drzak na kola. Ale jsem spokojen, kouli obcas vyuziju i na vlek a kola na kouli jsou super. Nemusim je cpat na stechu, nemuzu je urazit v garazich apod. A drzak namontuju na koili hned, pricniky a drzaky na strechu trvaji dele. A pripadne muzu dat na strechu box a s kolama na kouli otevru kufr. Ale je to drazsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
V 23. 4. 2021 at 22:03, pet3cek 406 napsal:

Ved to že každý vidí len tie platy,ale ake výdavky su tu to už nikto nerieši 😁😁

Ty to píšeš jako by se tady žilo zadarmo, bez výdajů..  Když se ti to v CH zdá moc drahé, objednej a namontuj v CZ.

Jediné normální řešení je koule a nosič na kola.  Rvát to na střechu, někdy vyjímečně jako nouzovka možná, ale jako stálé řešení si to neumím představit. Držák na dveře, ten se mi nezdá vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...