Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nosič na bicykle zadné dvere peugeot 5008 II


pet3cek 406

Recommended Posts

Myslim, ze dost podobne jako na strese. Po desti je to fuk, na strese to sezere bordel od jinych aut. A v terenu s tim nejezdim, takze prach neresim. Ale,zase by se prasilo od jinych aut. Jo a retez nemazu, ale voskuju, takze opet bordel neresim, zadnej na nem neni. Retez nelepi.

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, es5008 napsal:

Ahoj, kdyz uz tady z tech nazoru vychazi nejlip nosice na tazne zarizeni, tak nemate nekdo tip na ne jakej konkretni? Ja uvazuju o tomhle, ale zkusenosti nemam. Diky!

https://www.nosice-stresni.cz/detail/nosic-4-kol-na-tazne-thule-velocompact-926-1-1/

 

Mám stejný držák na 3 kola a nemůžu si stěžovat. Dokážu ho sklopit tak, že u Galaxy otevřu páté dveře a při jízdě drží jak přibitý i ve 150 na D1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, doctortom508 napsal:

Mam Thule uz 12 let a jsem max spokojen. V ty dobe nebyl moc vyber, polskej wjencek byl od pohledu tak na modely. Ted uz je vse lepsi, sice me prijde, ze vsichni koukaj co dela thule. Ja bych vzal thule zase. Mam od nich vse, drzak na kola, box, pricniky a vzdy spokojenost

Wjenzek je český výrobek z Opavy, jen klame jménem. Se slečnou Wjenzkovou jsem chodil na VŠ🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...