Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3008 SUV dodací lhůta


jarda62

Recommended Posts

před 5 hodinami, MilanF1 napsal:

Je to úplně logické. Když nemohou vydělat na množství,  tak z každého kusu.  A je jen na kupujícím, zda tu cenu bude akceptovat. Podobně jako stavební materiál. 

Aneb dobrá doba na koupi auta už byla... 

Tak jsem hlavně zvědavý až zase výroba pojede naplno a bude větší množství jestli pak i zlevní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v týdnu jsem mluvil s jedním známým handlířem potřeboval jsem od něj nějaké informace tak jsem se ptal jak jdou kšefty a povídal že mají žně. Že teda ceny aut jsou nesmysl ale od začátku prázdnin vyvezl tři kamiony max. dvouletejch aut do německa. A prej se to vyplatí.  Říkal že od týpka vykoupil roční octávku asi o dvacet tisíc levněji než ji týpek koupil a odvezl ji do němec a vyvařil na ní třicet litrů za dva dny.  Jen ten týpek teda za dva dny zjistil že na nové auto bude čekat minimálně 6 měsíců a že nemá čím jezdit.  Jako ty cenovky aut nových i bazarových jsou úplně mimo chápání. A včera jsem četl že škodovka má po republice na různých letištích rozstrkáno přes 40 tis. aut který nemůžou dokončit protože jim na to něco chybí a že aby nezvětšovali tohle stádo tak o týden prodloužili celozávodní dovču a že budou do minimálně do konce roku ze stejnýho důvodu škrtat ještě xx šichet a tuším že tam psaly i něco v tom smyslu jako že museli obětovat octávky na úkor jiných modelů u kterých mají větší marži takže na octávky se bude čekat třeba i víc než psal Milan F1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 8. 2021 at 17:11, Mikis napsal:

Tak jsem hlavně zvědavý až zase výroba pojede naplno a bude větší množství jestli pak i zlevní.

Z logiky věci máš pravdu. Ale nemyslím si, že ceny půjdou dolů. 

Teďka mají lidi v hlavách, že se zdražuje, takže lidi budou minimálně ještě rok zběsile nakupovat, aby se to náhodou nezdražilo ještě více. Ani u stavebního materiálu to podle mě nepůjde dolů přes zimu, ač je to spíše sezónní zboží. 

Zlevnění by mohlo přijít v horizontu let. Díky tomu, že budou plné sklady. Nicméně si myslím, že lidé si na ty ceny zvyknou a dolů to nepůjde (lidé budou stále kupovat). Musela by projit ekonomická krize (zvyšování úrokových měr a cen energií), pak by lidé mohli být bez peněz a nabídka by převýšila poptávku. 

Uvidíme co se stane, třeba přijde další vlna covidu a budou se zase zavítat továrny. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 8. 2021 at 13:07, Milan+ napsal:

Za rok nenašetříš na auto, natož na chalupu či byt. 

já nikde nepsal že za rok, ale za dobu Covidu se navýšily vklady občanů tak, že zíraly i banky (psali všude), jinak znám lidi--není jich moc--co našetří na auto za rok levou zadní, nekecám, čestné slovo na holý pupek 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MilanF1 napsal:

Z logiky věci máš pravdu. Ale nemyslím si, že ceny půjdou dolů. 

Teďka mají lidi v hlavách, že se zdražuje, takže lidi budou minimálně ještě rok zběsile nakupovat, aby se to náhodou nezdražilo ještě více. Ani u stavebního materiálu to podle mě nepůjde dolů přes zimu, ač je to spíše sezónní zboží. 

Zlevnění by mohlo přijít v horizontu let. Díky tomu, že budou plné sklady. Nicméně si myslím, že lidé si na ty ceny zvyknou a dolů to nepůjde (lidé budou stále kupovat). Musela by projit ekonomická krize (zvyšování úrokových měr a cen energií), pak by lidé mohli být bez peněz a nabídka by převýšila poptávku. 

Uvidíme co se stane, třeba přijde další vlna covidu a budou se zase zavítat továrny. 😄

Lidí budou nakupovat, protože kdo nechce elektriku tak už moc času nemá... Za  chvíli už budou jen 3hrnky a max 80kw, nafty už umírají.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

já nikde nepsal že za rok, ale za dobu Covidu se navýšily vklady občanů tak, že zíraly i banky (psali všude), jinak znám lidi--není jich moc--co našetří na auto za rok levou zadní, nekecám, čestné slovo na holý pupek 😂

Ale na jaký?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

já nikde nepsal že za rok, ale za dobu Covidu se navýšily vklady občanů tak, že zíraly i banky (psali všude), jinak znám lidi--není jich moc--co našetří na auto za rok levou zadní, nekecám, čestné slovo na holý pupek 😂

Tak ten holý pupek ukaž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Přišla teď někomu 3008? Nebo jaké máte dodací lhůty, pokud jste teď objednávali? Nám bylo řečeno březen což je 10 měsíců od objednání.... Pokud opět auto zruší, tak se podivame u jiný značky.... I když všude je to podobné.... 

Tvl. To je politika rušit objednávky, mají rovnou říct že auto bude za rok, když to ví a ne hrát takový komedie..... Akorát jsou lidi na značku nasraný a nedělá to dobrý jméno... Citroen to říká na rovinu že neví kdy auta budou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si vem, že když se nyní zruší objednávka, tak se objednává za novou cenu, takže desítky tisíc dráž. 

@aquarius si už auto půjčila, je to demo. A velmi spokojená, že tam je 1.6 133 kw, výkonu dostatek a spotřeba nového auta cca 7 litrů. 

Má to jednu vadu na kráse, není tam indukcni dobijeni telefonu. Nedali ho tam a fabrika to nedala vědět. 

IMG-20211007-WA0003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...