Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3008 SUV dodací lhůta


jarda62

Recommended Posts

Návštěvník

Kdo si koupí 508 s 1.2 tak to už je masakr. Kdybych teď vybíral auto tak 508 už by to nebyla kvůli motoru. Hybrid nechci. Už tehdy jsem bral 1.6 přes zuby ale říkal jsem si však co, výkon to má... Teď se už neprodá vůbec nic. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem fakt rád, že jsem tu 1,6l stihl koupit. Protože teď už bych si nevybral - hybrid jako takový mně osobně nevadí, naopak, je mně to sympatické, ale když ono to ve výbavě GT stojí 1 050 000Kč... To je o 300 tisíc víc, než za kolik jsem koupil normální turbobenzín. A jakkoli si nemůžu vynachválit 1,2 PureTech v 308, tak do 3008 bych ho nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 23. 4. 2021 at 16:42, MilanF1 napsal:

Dneska jsem objednával 3008 GT 1.6 PT. Termín nebyl nikdo schopen říct. Naštěstí budoucí majitelka nespěchá, takže uvidíme, kdy bude vyrobená. Snad to bude méně než rok. 😄

Kamarádka ( @aquarius ) mi volala, že auto je vyrobené a je již u dealera. Dali ho rovnou na salon. 

Takže 3 a půl měsíce od objednání. Nicméně ještě se z toho musí udělat demo, takže předání bude později. Asi jsme ještě vychytali období před čipovou krizí... co jsem se ptal u nás, dodací lhůta škodovek je nyní 18 měsíců ! Ano, jeden a půl roku! Šílený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Tak to je krásná doba, to vyšlo se štěstím super.  Nám teď řekli u té malé myši asi 5 měsíců, snad 😆. No ale za rok a půl co má ta ško, bych znad i zapoměl, že jsem něco objednával 🤣 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 8. 2021 at 19:32, MilanF1 napsal:

Kamarádka ( @aquarius ) mi volala, že auto je vyrobené a je již u dealera. Dali ho rovnou na salon. 

Takže 3 a půl měsíce od objednání. Nicméně ještě se z toho musí udělat demo, takže předání bude později. Asi jsme ještě vychytali období před čipovou krizí... co jsem se ptal u nás, dodací lhůta škodovek je nyní 18 měsíců ! Ano, jeden a půl roku! Šílený. 

Tak to má dobrý 👍

My objednáno 25.5 a jestli půjde do výroby v listopadu tak budeme rádi😡😡

Je v ČR asi 800 objednávek na 3008 a Měsíčně se dostává do výroby 50-80aut...cim jezdit je tak zatím no stres... 

Díval jsem se od objednání podražila již o 30000kc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Charlie 1 hlavně ti přeju až se toho auta dočkáš (a myslím to zcela upřímně), aby bylo všechno ok a auto vypadalo tak jak má.  Tenhle týden jsem prohlížel právě přivezené auto, 3008 GT Hybrid, bílá perleť, černá střecha a fakt normálně k pláči. Vůbec nevím co bych dělal kdybych měl něco takového zaplacené.. Klasika páté dveře, ale jako fakt echt špatně. Zdá se mi to čím dál horší a neumím to ani pochopit.

Takže fakt držím palce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak třeba u nas na showroomu uz nemáme ani jedno nove auto, vse roční  ojetiny . a na place vsechny auta prodane , ikdyz zdrazene.

vsechno jde do vyroby a ceka se , dlouho se ceka.... nejsou i jine dily nez chipy, treba po trech mesicich od objednani prikde info ze to auto prijde napr bez interieroveho carbon paketu apod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petr 3008 napsal:

@Charlie 1 hlavně ti přeju až se toho auta dočkáš (a myslím to zcela upřímně), aby bylo všechno ok a auto vypadalo tak jak má.  Tenhle týden jsem prohlížel právě přivezené auto, 3008 GT Hybrid, bílá perleť, černá střecha a fakt normálně k pláči. Vůbec nevím co bych dělal kdybych měl něco takového zaplacené.. Klasika páté dveře, ale jako fakt echt špatně. Zdá se mi to čím dál horší a neumím to ani pochopit.

Takže fakt držím palce. 

Ještě že to bude mít černou střechu, tak se to ztratí😉😉😉ne soused je výborný klempíř tak v případě že s tím Peugeot nic neudělá, tak dveře seridi a do Peugeotu půjdu s fakturou😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...