Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 kontrolka esp/šmyku


majko.ucet

Recommended Posts

Peugeot 206 1.1L 44kw 

Ide o to ze neustale svieti kontrolka esp (auta v smyku) lenze auto nema ani abs. Nevie niekto na čo sa mám zamerať??

Jedine co som robil bola skúška druhych budikov palubovky aby som vylúčil chybu čídla rychlosti, povodne budíky som vratil a po niekoľkých dňoch vybehla ta spomínaná kontrolka ESP

Ďakujem za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco se menilo a z jineho darce zustala nakodovana vybava (abs esp). Pokud auto nema abs, tak esp nemuze svitit (modul abs je na ridicove steane u filtru vzduchu na nosniku auta nad prevodovkou). Radsi to zkontroluj.

Musis projit nastaveni v bsi, ecu a budikach a odkodovat abs i esp (vsude, kde je ta moznost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic sa nemenilo odkedy ho mame teda asi 3 roky max sa vymenilo radio a displej nad radiom, az pred týždňom som do neho dal zly tachometer" na skúšku z auta co ma esp aj abs ten som nasledne opravil a vratil. Ze by to budiky tak rozhadzali rj??

Na 98% to auto nema abs ibaže by ho niekto vybral, je pravda ze od priatelkynho ide slabšie a aj brzda je tvrdšia ani nie tvrdsia ale menej účinná lebo pedal pruži tak ako ked posilovac funguje ale efekt brzdenia je slaby treba silou 

Da sa sem napísať WIN a mohol by to niekto pozrieť ci to malo original abs?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduse se da zjistit jak jsem psal, podivat se. Jestli tohle zaclo po vymene budiku, neco se tam stalo a chce to zjistit co. Muze to byt chyba, ktera staci smazat nebo nejaka vada v kodovani atd. Nejjednodusi je to nejdriv zkontrolovat diagnostikou pp2000/diagbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...