Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba p0089


bubakkaja

Recommended Posts

Ahoj,mám Fiat Scudo s motorem 2,0 rhr a při akceleraci mi vyskočí chyba regulace tlaku paliva.

Na autě jsem měnil motor ale tahle chyba se projevovala i předtím.Měnil jsem blok s hlavou ale vše ostatní je původní.Předchozí majitel nechal dělat vstřiky a čerpadlo.Je tam nový ventil regulace paliva.Neměnil jsem motorový svazek elektriky.

Když je venku pod 10° tak to nastartuje a chcípne asi tak 6x po sobě a někdy motor tarokuje i zahřátý.Prostě má jakby tendenci chcípnout.Jednotka je sid803a a koupil jsem jinou.Jakmile vytočím přes 2500 otáček tak se rozsvítí motor ale auto jede víceméně stejně.Po pár nastartováních zhasne.

Nějaký nápad,nebo řešil někdo něco podobného?Díky

Upraveno uživatelem bubakkaja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem tlaku a dneska jsem tam měl druhé stejné auto tak jsem zjistil že jsem měl na svém přehozené štekry na čerpadle. Takže auto startuje jako víno a nevyskakuje kontrolka.Jde vytočit a jede.Jediná chyba už je jen relé žhavení.To je mimochodem taky nové včetně všech žhaviček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...