Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

No lehce poopravím Lexie3 je na Citrouše Peugeot Planet je na Peginy. Ale obojím softem jde diagnostikovat obojí, je tam jen pár niancí. Interface mám právě z číny ( přímo z Hong Kongu ) dá se to sehnat lehce přes 4tisíce i s poštovným na ebay. Zkušenosti zatím dobrý, měl jsem i interface rozdělanej a paměti, čipy jsou v tom od Samsungu převážně a ruku na srdce, vyrábět to má Německá firma ACTIA a nemyslím si, že to vyrábí v Německu, jak to znám se vším, nechává si to vyrábět právě v číně, to je můj názor.

Jediný co mi to neumělo zdiagnostikovat tak to je klima u motoru HDI co maj neplnohodnotnej MUX, tam se to chová jakoby klima nebyla, možná je na to nějakej fígl, ale na ten jsem zatím nepřišel, ale tohle se týká aut od 1999 po někde kolem 2002, pak už měli auta plnej MUX.

Jinak tenhle interface je právě k něčemu, měl jsem v ruce i ELM327 a ten je oproti tomuhle k ničemu. Tohle Ti načte všechny PC v autě, od převodvoky, klimy, airbagů, jednotku kabiny po řídící jednotku motoru kde si zjistíš i LIVE data pokud mšá HDI tak veškeré tlaky, teploty, korekce vstřiků atd......... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Xantik, jj pravda, plnokrevna diag je Planet, dik za opravu ;)

BTW nezkousel jsi, zda Lexia umi Live data u starsich benzinu s jednotkama Bosch MP -XX ? (nebo nevis, jestli to vubec ty Bosch jednotky umi ? )

EDIT tak po chvilce hledani jsem nasel, ze by snad vsechny Bosch jednotky MP mely umet live data

[upravil dne 8/3/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba tady 155$ cena diag ( cena kup teď ), čili bez dražení a poštovný do ČR 75$. Cena na koruny cca 4300,-Kč. Doporučuji před koupí se domluvit s prodejcem, aby to poslal jako low value, aby jsi to nemusel clít. Já se domluvil, že mi napsal, že to je conection line ( kabely k připojení ), protože na celnici to jede přes rentgen, něco o tom vím :mad: a cenu napsal 25$.

http://global.ebay.com/PP2000_LEXIA_3_CITROEN_PEUGEOT_DIAGNOSTIC_SYSTEM_SET/150418623698/item

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, mam kontakt primo na fabriku. Ted me prisel novy cenik a mozna by se to dalo sehnat este o neco levnej nez z Ebay. Zalezi na postovnem, jake nasadi.

Lexia/planet je ve verzi se 3 a 6 kabelama. K cemu je jich tolik potreba?

Mam s nema vyborne zkusenosti. Zasobovali me VAG kabelazi a 100% spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

to Dave K, tam zrovna chybi ten 30ti PIN pro starsi peugeoty kolem 95-97 roku

a da se neco rozumneho \"vydiagnostikovat\" na techto autech. Jak rikam mam prvniho pazouta a to jeste dva dny. Predtim vsecko VW a tam toho bylo pomalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...