Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pavelu96 5008 GT Line


pavelu96

Recommended Posts

před 5 hodinami, Medvěd napsal:

jen by mi na takový velký auto víc seděla 2,0 HDI

To je jako přes kopírák v mém starém vlákně :aut

No jelikož 2,0 v inzerci takřka nejsou a když jo, tak o 150k dražší - bylo jasno :D

Koukám, že tady na klubu nikdo 5008 v GT Line nemá, tak kdyby někoho něco zajímalo - klidně se ptejte. :super (ale zatím vím prd :mrk)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 Jede to suprově. Nemohl jsem cestou z Prahy blbnout (jel jsem s tchánem a pomahači a chrániči měli nějakou akci). Vezmu jí pak na výlet do Dojčlandu a pak uvidíme...:roker

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale my tu máme echt kopce.😀 V okolí hned tři,na kerejch se jezděj závody do vrchu a z toho jedna silnice,která byla již několikrát označena jako nejnebezpečnější v ČR.A to je výzva,no ne.

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jsem na tom podobně, také do garáže 5008 musím " narvat ". :D Před pořízením auta jsem si vše přeměřoval, ale má přesnost vykazuje vcelku značnou chybovost. :D

Má žena v 7. měsíci těhotenství se už kolem auta neprotáhne. :D Já naštěstí ano, ale ta tam je např. nastupování dětí do auta v garáži. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Včera jsem byl u nás na bezkontaktní myčce. Auto docela potřebovalo zbavit vrstvy pylu. Na stránkách myčky psali, že průměrná cena 70 Kč. Říkám si - trapáci - hodím tam pajdu, to výjde! No končila mi druhá pajda a chyběl mi dojet poslední program :D Příště musím být rychlejší... :super

20210609_111521.jpg

20210609_111539.jpg

20210608_222232.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...