Jump to content

Stříbrňák 308 SW


Recommended Posts

Má najeto přes 211000km, je z AAA, má zazebou přetěsnění vstřiku a ceká nás ještě výměna par dílu. Má to JBL i se subíkem vzadu, navigaci. Nebýt té výbavy tak ji nevezmu, ale jelikož auto jede jak má, motor podle technika slape v pořádku. Má senzory v predu i vzadu. Má i v kufru sit, aby v případě prudkého brzdění nebo nedej bože nárazu aby neletěli věci z kufru dopředu. Jelikož nechtěli s cenou dolu kvůli poblitému motoru tak jsem z nich dostal lité kola na fotce i s pneu na jednu letní sezonu. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak jelikož je auto za 60 000 kč , je mě jasny ze musím něco investovat, první co bylo tak Byla výměna oleje a filtru a do toho se museli přetěsnit vstřiky to bylo 9934 kč a pak následně se musel vyměnit interkoler s hadicemi, horní uloženi tlumičů, silenblok na uloženi stabilizační tyče to bylo 8209 kč a a z poslední návštěvy mě bude cekat výměna EGR ventilu a cítím vibrace do spojkového pedálu a to tuším že to můze byt asi setrvačník . Foto konečně na letních pneu. 

IMG_20210525_201242_6.jpg

Link to post
Share on other sites

Ve výčtu oprav mi chybí výměna rozvodů a řemene příslušenství. Nebo máš hodně dobře doloženou jejich výměnu? Aby se Ti po všech investicích nakonec nepotkal motor. :myslim

Jinak za mě dobrá volba auta a přeji mnoho bezstarostných km 👍

Áčka stejným způsobe před lety řešila požadavek na slevu, když jsem před lety u nich kupoval svého mazla. Auto mělo tenkrát na hraně olej tak jsme se dohodli místo výměny na sadě AL kol. Bohužel disky nejsou originál, ale aspoň si ho poznám 🙂 

Asi stejný motor (nyní se 160 kkm) má dcerka na 207 a také mě čeká přetěsnění vstřiků. U jednoho se objevuje nafta, tak uvidíme jak se k tomu postaví mechanik.

Link to post
Share on other sites

Jezdím do servisu kde mě řekli a věřím jim ze rozvody by zatím neřešily, jinak když jsem viděl ten motor poblitý naftou tak jsem vyjednal tyto originál disky, ale jinak kdyby to nemělo tu výbavu co má tak bych ji nebral. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...