Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cyklisti-1.5 metru odstup


ozzy56

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Dneska ráno mě pobavila v rádiu zpráva, že prej lesáci na lesních cestách, kde jezdí technika a ty cesty jsou úzký, tak tam nasázej zákazy vjezdu cyklistům, protože nejsou schopný tam udržet metr a půl (respektive metr) odstup. Dokonce se jednalo i o cyklotrasy, který vedou po lesáckejch cestách.

:D musim se fakt zasmát, jak se bojuje systémem proti systému :D 

...a jak to bývá, tak zase přijdou vyjímky a vyjímky z vyjímek, protože prostě když je na začátku ten nápad debilní, tak se na něj nabalujou jenom další debilní nápady...

to nic, to je jen ranní chvilka filosofie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem vrtať, cyklisti tu boli budu avsak z akych penazi sa pre nich buduju cyklochodniky napr v tom lese? alebo popri obciach? Vsetko sa musi zaplatit, ak mam obmedzit jedneho na ukor druheho, ktory neplati nic, mimo draheho bicykla, kde konci realna podpora alebo zdravy rozum???
Vodič plati za vsetko, servis, TK, EK, poistenie, parkovne, cestnu dan, neustale kontroly, fukacky atd... cyklista neplati nic z toho, v akom stave ma bicykel? parkuje kde samu to hodi, oprie o akukolvek stenu, dvor, plot, mur., nema ziadne skolenia o dopravne vychove a bezpečnej premavke, zdravotne prehliadky, a mnoho ineho. o skodach ani nehovorim. Pravna dozpovednost, dodrziavanie dopravnych predpisov...
Je mi jasne ze sa dotuju veci krizom krazom, to co na seba nezarobi sa zaplati z ineho co vynasa, ale odtial potial....
Je to o volbe, ale aj tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem v soku, co ti kreteni na radnici zase vymysleli na Chlumecke smerem z Hloubetina na Cerny most. Vzdy tam byla v tomto smeru dvouproudovka a odstavny pruh..... ted tam je (vse pouze carama na zemi) stezka pro chodce v sirce cca 80 cm, parkovaci mista pro lidi co tam zahodej auto a jdou na metro (P+R) je asi pro ne cizy slovo, pak pruh pro cyklobuzny, dale pruh pro auto do kteryho se nevlezu s mondeem a zrcatkama lizu cary, no a konecne levy pruh....... no to je pecka.... a vedle toho vseho je tam pro cyklobuzny na metru cyklostezka.....

bez ohledu na to, ze jsem na teto silnici nikdy cyklobuznu nevidel, tak ted, i kdyby tam nejaka vlezla, tak je to sebevrazedna mise, zvlaste, kdyz pak cyklomamrdi stezka konci jakymsi rozplynutim do dvou automobilovych pruhu :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tim jsem se uz taky pozastavoval co tam vymysleli no... vedle cesty je cyklostezka, ale nutne tam najebou cyklopruh (plus k tomu samozrejme omezi normalni pruhy pro auta, protoze cyklo leti, ze jo). Ostatne, na Broumarsky je to uplne stejny. Vedle cesty cyklostezka a na ceste cyklopruh. Reseni pro dementy.

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...