Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagbox 7.83 - LED mlhova svetla / odstraneni Error hlasky


longstarr

Recommended Posts

Ahoj,

Uz asi tyden se snazim vyresit ne uplne zavazny problem, ale proste me to stve a chtel bych to odstranit :)

Vymenil jsem Halogen mlhovky za LED s denim svicenim. Vse OK, akorat po nastartovani vyskoci hlaska porucha zarovky.

Je mi jasne, ze to ma jiny odpor a vim ze na internetu se prodavaji ruzne udelatka. Bud odpor pred svetlo, ale ten pry hreje, az 280°C, tak mam strach.

Prodavaji se jeste nejake obdovy, ktere simuluji H1 zarovku a nehrejou, ale uz jsou drazsi.

 

Ja se to snazim ale odstranit nejak pres diagnostiku. Googlim uz asi tyden, ale porad nejsem schopen to vyresit.

Nekde na googlu jsem nasel chlapika, ktery psal, ze pouze smazal Error hlasku z BSI a uz to bylo v pohode.

Chtel jsem to vyzkouset, ale tato hlaska mi nejde smazat. Ostatni ano, ale toto porad hlasi, ze musim prvni zvolit steni zavad, nez je smazu. Coz jsem udelal :(

Nevite co s tim? Neresil nekdo odstraneni chyby porucha zarovky pres diagbox prosim?

Uz jsem asi vycerpal vsechny sve moznosti na googlo :( V BSI je nastaveni pro typ zarovky, ale je to pouze pro potkavaci svetla 😕

image.thumb.png.b9a732ba548740a0983ccda53e0ff45b.png

image.thumb.png.c7c13b94f28383d3098e3054a9d2a310.png

Díky moc za tipy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpor tam nechcu. Mam docela strach, ze to bude fakt hodne hrat :(

Takze zustava zapojit pred tedky neco takoveho. 

https://www.autolamp.cz/eliminator-chybovych-hlaseni-h8-h11-h16-elektronicky---1ks_11002?gclid=Cj0KCQjwpdqDBhCSARIsAEUJ0hNTT31UL5VK3TMy9I-XpjvAsh0Xo2vmOgHKOX1zEDcGlfuUV6RqG4oaAhVwEALw_wcB

 

Jinak skoda, ze to diagbox neumi vypnout :( Na youtube treba superb normalne borec vypinal pres diagnostku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj

Tak jsem to nakonec vyzkousel a je to teda pekny podvod :( vubec to nefungovalo. Musel jsem to poslat zpet a odstoupit od smlouvy.

Nejen ze chybova hlaska tam zustala, ale skrze to udelatko se ani nezpnuly mlhovky... Objednal jsem z Alika za par kacek odpory 50W a pridelam ho nekam na kastli, kdyz to pry tak hreje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj.

Tak nakonec jsem nainstaloval pred mlhovky odpory a vse funguje. Hlasku uz to nehlasi ani v Diag zadna chyba.

odporvy jsem prisrouboval k ocelovemu nosniku a je.

Mlhovky jsem menil protoze led sviti lepe, alespon mi o tak pripada, a mam v nich denni sviceni, takze nemusim pres den svitit xenonama.

Kdybych kupoval znovu, tak bych bral celou sadu mlhovek i s dennim svicenim CANBUS. holt po valce.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...