Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008, 1.6 eHdi, 84kw r.v.2013 - PRODÁNO


pavelu96

Recommended Posts

Návštěvník

Prvně musite na evidenčku (pokud není na voze STK mladší než měsíc) pak na úřad, tam vyplníte nějakou žádost, možná dvě, zaplatíte poplatek za převod. Úředník provede změnu majitele  a zase se rozejdete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Na stk, udělat evidenčku, dnes již je jedno na koho je napsaná. Pak na úřad, vyplnit jednu žádost a předložit uzavřené povinné ručení na nového majitele. Svoje můžeš zrušit až po zápisu nového majitele do tp, tak si udělej kopii. Dnes již ke zrušení kupní smlouva nestačí.

Nebo může všechno vyřídit pouze jeden z vás na základě ověřené plné moci.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se nemusí na emise a na klasickou technickou prohlídku? Stačí jen evidenční kontrola? Na STK jsem objednaný až na 12.5.

Každopádně to bude v režii nového majitele, S tím povinným ručením je to nějaký divný. Zavolám v pondělí svému pojišťovákovi. Já bych to viděl jen na ohlášení a jako doklad smlouva o prodeji. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já jsem šel na pojišťovnu s kopií velkého TP, kde byl zapsán nový majitel. Kopii si asi založili, nebo vyhodili a do týdne přišel poštou dopis že se smlouva ukončila. 
Do kupní smlouvy jsem napsal, že prodejem a převodem vozu na nového majitele končí platnost povinného ručení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

K přepisu stačí jen evidenční kontrola.  S pojištěním je to jak píše sitler, jsou to jejich výmysly, někde to zkouší uplatňovat. Když se domluvíš se svým pojišťovákem mělo by to být ok, záleží na něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Béďa changed the title to Peugeot 5008, 1.6 eHdi, 84kw r.v.2013 - PRODÁNO
  • pavelu96 locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...