Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807 2.0 HDI RHR, manual, r.v.2007


devdem

Recommended Posts

Zdravim, nabizim k prodeji vyslouzily rodinny autobus, odstaveny cca pred rokem na zahrade. Pred odstavenim plne pojizdne, vse funkcni. Pred cca pul rokem pouzito pro jednu jizdu - odtazeni karavanu na TK. Pri nastartovani vybehla hlaska, ze je nefunkcni posilovac - a opravdu byl a je stale. Tipuji, ze kolcava, kterou pred casem prinesla kocka, si pred smrti pohrala s kabelovym svazkem - nebylo by to poprve.

VIN VF3EBRHRH13312469, stav km k dnesku 194965km, koupeno v roce 2008 za 599000Kc, 10 mesicu stare, stav km 16000, dovoz Nemecko, prvni majitel francouzsky konzulat. Vybava Norwest (prakticky vsechno, co tam muze byt krome kuze, vyhrevu a elektricky ovladanych sedacek). Sedacky polokuze, 2+3+2, predni sedacky otocne. Dve sady kol, letni lita, zimni plechova, vse 16" v original rozmeru.

Posledni EM+TK 29.5.2018. Netusim, jestli to je propadle. Vzhledem ke vsem tem nesmyslnym vladnim + EU zhovadilostem teoreticky jeste ne, ale prase aby se v tom vyznalo. Kazdopadne ja s tim na TK nepujdu a v soucasnem stavu to TK neprojde - viz. oddil "Dalsi zavady", kapitola predni sklo.

Doplnena vybava:

  • Mul-t-lock zamykani prevodovky
  • origo Peugeot alarm pripojeny ke sbernici
  • origo Peugeot tazne pripojene ke sbernici

Dalsi zavady:

  • praskle predni sklo (dlouha prasklina od kraje, opravit nelze)
  • praskle zadni prave svetlo (zalepeno), lehce poskozene zadni dvere a zadni naraznik (viz nehody)
  • predni naraznik a pravy predni blatnik v jine barve (viz nehody)
  • nejdou mechanicky zevnitr otevirat leve soupacky (zadni dvere). Elektricky - tlacitkem nebo dalkovym jdou, zvenku jdou jak mechanicky, tak elektricky
  • poruznu flikovane uchyty vyfuku
  • nejaky *** mi na parkovisti utrhnul ozdobnou listu nad klikou zadnich dveri a nechal ji tam lezet

Prodelane nehody:

  • cca pred 8 lety do mne nacouval senior ve Fabii Junior na parkovisti u Makra - vymena predniho narazniku vcetne lakovani (uhrazeno povinnym rucenim vinika, opraveno u Kopeckeho ve Strasnicich)
  • cca pred 5 lety do mne nacouval junior v Saabu senior na parkovisti u Penny - praskle zadni svetlo, lehce poskozene zadni dvere a zadni naraznik. Mavnul jsem nad tim rukou, juniora zkasiroval o litr a zvetlo zalepil.
  • cca pred 3 lety jsem ztotalkoval Renault Megane II pri prejizdeni z pruhu do pruhu - ohnuty do rohliku, prerazeny prah. Na 807 utrzeny kryt predniho narazniku, lehce ohnuty vlastni naraznik (profil pod tim plastem) a praskly predni blatnik. Vymenen predni plastovy naraznik a predni pravy blatnik za dily z vrakoviste, koupena nova mrizka narazniku. Nelakovano.

Probehle vyznamejsi opravy a posledni udrzba:

  • 7/2019 stav km 180k - jeden parkovaci senzor, predstihova spojka alternatoru, remenice klikovky, remen prislusenstvi s napinakem, olej v motoru s filtrem, vzduchovy filtr, kabinovy filtr (doma 7000Kc ... cink!)
  • 1/2018 stav km 160k - obe predni ramena zaveseni kol, vzpery stabilizatoru, rozvody komplet (remen i retizek) plus vodni pumpa, spojkova sada (lamela, vypinaci lozisko, dvouhmotovy setrvacnik), vymena turbodmychadla (repas), 4x zhavici svicka a tisic dalsich veci (servis 65517Kc + prace ... cink!)
  • 12/2016 stav km 100k - komplet tlumice vcetne horniho ulozeni prednich tlumicu, vzpery stabilizatoru a dalsi drobnosti (servis 26400Kc ... cink!)

Cena: moje predstava je 50000Kc. Vychazim z toho, ze jenom radio s CD menicem a vsema antenama lze prodat velmi snadno za 8 - 10kKc, sedacky komplet za 15 - 20kKc a motor s prevodovkou 30kkm po pomerne rozsahle oprave nejakou cenu taky mit bude - 10kKc urcite. Pak tam je spousta serepeticek, ktere se notoricky serou a v mem aute funguji - BSI, packy pod volantem, plynovy pedal, motory v soupackach ... pokud to neprodam v nejake rozumne dobe vcelku, zacnu to rozprodavat na dily.

Auto stoji v Horousanech (kousek od Prahy, vedle Uval).

Kontakt: +420602692607 - na SMS neodpovidam, to neumim. Kdo ma potrebu psat - email je "jarda(zavinac)nedved(tecka)eu".

 

IMG_20210124_141500.jpg

IMG_20210124_141511.jpg

IMG_20210124_141524.jpg

IMG_20210124_141543.jpg

IMG_20210124_141708.jpg

IMG_20210124_141712.jpg

IMG_20210124_141720.jpg

EPSON011.PDF EPSON012.PDF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...