Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena leden 2020 vr. duben 2021


pap13

Recommended Posts

před 23 hodinami, Petr 3008 napsal:

Plus ta nová výbavová strategie a nové konfigurace...  tam to ženou fakt dost.  Ten předpoklad je správný, když už si budu chtít koupit nové auto, logicky budu chtít aby bylo trochu vybavené a tím víc budu muset přitlačit.

@ozzy56mimo téma - tady pani v sousedství si pořídila Dacia Stepway v oranžové metal. Normálně se za ní vždycky ohlídnu. Super vůz.  

Aby na to brzy nedojeli.... A nedostali na prdel od Hyundaie a Kie😉

Dobře to dělá Dacie, kvalita jde hoodne nahoru a cena je pořád super.... 

Aby to Peugeot neprepalil.... 

Rozdíl mezi Golfem Variantem 8 vs. Peugeot 308 se oba v naftě, ale vw 2.0 rozdíl cca 40000Kc....a to 308 se je výrobně 8 let starý auto a výbavu má proti vw dost slabou... Nová 308 bude dražší než koncern😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie 1, nebudu jmenovat, nechci nikomu dělat problémy. 

Když jsem vůz objednával poslal jsem nabídku více prodejcům. V Hradci nabídli slevu ještě nejvíc 10 000 tak jsem se rozhodl pro ně. Třeba kolega u nich kupoval před časem taky auto a byl naprosto spokojený. Asi jsem měl smůlu a přišel jsem tam když měli své dny 😆😆😆😆

Osobně mě jejich přístup mrzí a na servisní prohlídky pojedu určitě jinam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, HanysR napsal:

A já zase nechápu co je za problém jezdit pár dní na papír značce s kupní smlouvou než abych měl dál čekat. Tohle fakt nechápu :myslim

Když jsem kupoval 308, tak mně můj dvorní pojišťovák z Allianz kladl na srdce, ať s převozkou hlavně nejezdím na výlety, protože bez RZ auto není způsobilé provozu a pojišťovna by se velice cukala při případném plnění škody. Mně to bylo fuk, techničák jsem dostal spolu s autem, takže jsem auto v sobotu přivezl a v pondělí přihlásil, ale musím říct, že bych čekal případné problémy s PČR, ale pojišťovna - to mě vůbec nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v této zemi nejsou zákony jednotné, prodejce auta řekne můžete 10 dní jezdit , aby mu auto vypadlo z prodejny, ale Policie se drží jiného zákona, kde auto bez SPZ nesmí vyjet na silnici, pojišťovna zas jede podle svých předpisů--prase aby se v tom vyznalo :roker, a to po převratě politici slibovali, jak se zjednoduší zákony a předpisy 😂, skutek utek a neznalost zákona neomlouvá..., prostě člověk musí to ,,natěšení'' z nového auta odsunout na dobu, kdy bude auto v šourůmu na SPZ a se všema dokladama, jinak může být v případě nehody atd. problém 

k těm SPZ--u posledních třech prodejců chtěli za přihlášení vozu 200 Kč plus 800 Kč poplatek na úřadě, který musíte stejnak zaplatit..., poslední prodejce hyundai dokonce těch 1000 Kč nechtěl, jako že nějaký bonus říkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelenou papírovou převozní značkou se vybavují dosud nepřihlášená (případně řádně odhlášená) vozidla. Slouží právě k jízdě z místa prodeje vozidla do místa, kde vozidlo přihlásíte. Z toho důvodu mají tyto značky omezenou platnost na 10 dnů od vystavení. Datum vystavení se zaznamená přímo na značku společně s otiskem razítka a podpisem oprávněné osoby.

Tato převozní značka slouží výhradně k jízdě do místa registrace vozidla a platí pouze na území ČR. Další cestující v autě být mohou, není však vhodné vézt větší náklad, velký nákup nebo kufry sbalené na dovolenou – přece jen jste na cestě na úřad. Co se vám naopak v autě bude hodit, je kupní smlouva nebo faktura, kterou prokážete koupi vozu, a zelená karta, která potvrzuje sjednané povinné ručení

TAKZE ANO, SE ZELENOU ZNAČKOU ŽÁDNÉ VÝLETY, PROTOŽE BY SE MOHLA POJIŠŤOVNA CUKAT, I KDYZ POJIŠTĚNÍ MATE RADNE UZAVRENE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2021 at 18:26, pap13 napsal:

Ahoj, co říkáte na to cenové navýšení? Objednávali jsme v lednu 2020 Allure 1,2 130k...a ta dnešní cena 😞 Jen ve výbavě to není, prakticky vše, co bylo v allure v lednu 2020 dnes dostanete až v allure pack.

Nejenom 2008, teď se dívám na aktuální ceník 5008, po třech měsících  zdražili všechny kombinace výbav o 9 -15 tisíc. Asi to bude podobné u všech modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fishman

ano 5008 také, ještě dramaticky větší cenový rozdíl je mezi 5008 r.v. 2019 a 5008 r.v. 2021. Chápu, je to auto po FL, ale jestli tomu odpovídá rozdíl cca 160.000kč při stejné úrovni výbavy to je k zamyšlení. Na jaře minulého roku bylo článků, jak vozidla nepůjdou na odbyt, jak budou muset automobilky jít s cenou dramaticky dolů...no opak je pravdou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Ale asi to zatím bohužel fungovat nebude.  U nás občas zajdu na kafčo a kus řeči..  a zatím prodávají jako by nic. Prodají teď úplně všechno, tak není žádný důvod upravovat někam dolů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...