Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diely nelicuju


anton308

Recommended Posts

Dobry den dneska som si vsimol ze mam kapotu nakrivo na jednej strane licuje dobre a na druhej odstava a to iste z listami na dverach na jednej strane licuju a na druhej je medzi nimi nepimerana medzera je na to zaruka alebo co ? Auto je nove r.v 2020

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám rok 2017 a musím konstatovat, že u mě spíš nejde o slícovaní, ale o debilně navržený design kapoty a světlometů. Mezi světly, mřížkou a kapotou jsou díky tvaru čela kapoty tak velké mezery, že při rychlosti okolo 160 km/h se celá kapota až k oknu chvěje. Taktéž při běžné rychlostí okolo 100 km/h a při míjení protijedouciho kamionu vidím, jak se kapota zachvěje. Vůbec nevím co s tím, oni to snad nezkoušeli v aero tunelu nebo co? Trochu jsem ty cípy kapoty zkusil přihnout dolů, trochu se to zmírnilo, ale nic moc.  To je docela technický úlet..

Upraveno uživatelem Velickin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 15 hodinami, Velickin napsal:

Vůbec nevím co s tím

Peugeot používá opravnou sadu. Vlepí ti pod kapotu těsnění. Zdarma v rámci záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se podíval na moje slícování...pravda, nic moc. Mezi př. blatníkem a dveřmi je spára nahoře širší než dole, ostatní spáry docela ujdou. Chromová lišta u předních dveří byla přes spáru k zadním, ale zase šla rukou snadno dorazit dopředu a hned lícovala s mezerou.. Moc se s tím frantíci nes.rou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 4. 2021 at 12:28, Petr 3008 napsal:

Peugeot používá opravnou sadu. Vlepí ti pod kapotu těsnění. Zdarma v rámci záruky.

Ptal jsem se na takovou sadu v Plzni, ale šéf servisu o ničem neví. Zkusím snížit ty dva gumové dorazy po stranách..

Upraveno uživatelem Velickin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 8 hodinami, Velickin napsal:

šéf servisu o ničem neví

tak to ofiko reklamuj a nech si napsat reklamační protokol, třeba si pak i vzpomene.  A když ne, nevadí, reklamaci musí řešit s výrobcem a ten stanoví postup.

Ty kapoty jsou moc lehké, tak lítají, ví se to všeobecně.  Sice to není 308, ale princip bude stejný :

P1000765.thumb.JPG.83c7d40d4b86d22750fd51052abf42ae.jpg.c067d9d95aa1e6c487e096871f985fac.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...