Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chladící soustava peugeot 306 2.0 hdi


Holly0007

Recommended Posts

Zdar lidi mám problém při zpáteční cestě z Mnichova mě stoupla teplota na 90 a i kousek přes což se nikdy nestalo jen jednou ale to bylo v létě.... Chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s tímto problémem... Jedná se o to chladící soustava ok... prubnul jsem to a zjištění bylo že okruh je plně funkční. Potřeboval bych radu jestli čidlo nebo chladič už je plný usazenin nebo jiná rada... Už jen když jedu cca 2 km už jsem na 70+ což se také nikdy nestalo. V úterý ráno jedu tak abych to zítra mohl koupit ten určitý díl....  Jinak auto úplně super naprostá spokojenost je to můj důchodce ale úžasnej IMG_20210110_170336.thumb.jpg.b01bac5c428bcf1a4d61df270be2cd4e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hned zítra se podívám..... A mám takový pocit že ani ventilátory nejdou ale na to taky mrknu zítra a proměřím to.... Popřípadě nevíme kde je nějaká pojistka nebo relé k Sahaře..... Zítra proplachnu i chladič pro jistotu 

 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je cajk... psal jsem ze se mě to stálo při cestě z Mnichova... Je to nářez hlavně se někam dostat do servisu pač nám začalo období prezouvani . Tak zatím musím sám hledat kde co 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek! Plus odstranění divné citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím abych pravdu řekl nejdříve jedu Kelly. Vycistim chladič... Vyměním čidlo a když stejný problém bude pořád jedu zpět a koupím další věci.... Prostě pokus omyl.... Kdybych aspom měl nějaký šlem v expanzni nadrzce tak je problém jasnej ale nic... tak pokus omyl no.... Ale díky za všechny rady moc si vážím každé rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...