Jump to content

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!

Recommended Posts

před 49 minutami, Petr 3008 napsal:

Právě uplynulo pět hodin od chvíle kdy jsem si otevřel stránku centrálního rezervačního systému k očkování.  Za celou tu dobu se mi nepodařilo ani projít prvním krokem a to odesláním telefonního čísla.  Mám dost a jsem úplně znechucenej a nasr.... 😬.   Funkčnost je naprosto ohromující  👎.

Můžete mi prozradit jak jste někdo dokázal zaregistrovat sebe nebo někoho blízkého  ??

Tak nakonec dobře, že jsi napsal, alespoň jsme to vyřešili.

• Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rači do cirkusu… furt zvědaví a chlubící se…. Co se dneska udělalo.., co udělalo radost…,co vaříte…, kde vejletíte… co fotíte a filmy a hudbaaa a čerpadlá a erzety .. mmmmm…. na houby…. Mám už as

Rozhodla sem se, že ten filtr je fakt na hovno... 😃 takže žádná moje výjimka..... 😃

Myslím že ne. Je v tom autě celý den a za ten den se v něm vystřídá X dalších žáků. Taky bych nebyl zrovna klidný. Navíc, když vím o koho se doma stará. Je to jen o zodpovědnosti každého z nás.

Paráda, to byla dobrá akce.  Ještě jednou moc děkuju 👍.

Nevím co se mi tady děje, jinak mi všechno funguje, tohle je taková první zkušenost.  Jestli nic nevykoumám, tak tu další rezervaci udělám z jiného přístroje 🙂, ono to stejně tak rychlé nebude.  A když ani to nepomůže, tak volám.  Třeba jsme tady v nějakém blokovaném pásmu 😂

šest zavirovaných e-mailů od Pe.tr

Vím, že o tom možná ani nevíš, tak bych trochu protestoval pc

😃

Edited by MotoMoto

Od: "pe.tr-pe.tr" <ferminabak1999@hotmail.com>

Datum: 07.04.21 22:07 (GMT+01:00)

Komu: Prauskov V ra <VPrauskova@.cz>, michal <michal@unico.cz>, platbyzaodpad <platbyzaodpad@.cz>, Ing Jan Tom <jan.g.tomas@.cz>, pavla raisova <pavla.raisova@.cz>, D dulka <dada.m.dvorakova@.cz>

Předmět: [pe.tr-pe.tr] Re:Ahoj!

https://bit.ly/3tbgPKA

___

pe.tr-pe.tr

Domény jsem vymazal aby se někdo nečertil.

Jinak pokud člověk nespustí ten odkaz tak to nic nedělá.

Edited by MotoMoto

Já nevrdil z tvého mailu, ale od tebe. Koukni prosím na ty ostatní adresy zda to jsou tvoje kontakty. v mailu se to tvářilo jako od tebe a tak možná se někdo chytil.

Mě víc než včera ten jeden nepřišel a ani ten už nemůžu najít.

EDIT: našel, přišel mi na klubovou schránku. Ale v podstatě 99,9% spamu mi chodí právě na klubový mail. Nějaký robot...

Edited by Péťa

tak na tu moji prvni klubovou adresu kam uz snad roky nechodim chodi tak 29 spamu denne 😂 aneslo s tim nic udelat tak mi admini udelali druhou a ta uz je na tom skoro stejne

Pánové výš - ty zavirované spamy budou pravděpodobně data uniklá z FB. Zkontrolujte si, jestli nejsou vaše účty mezi těmi uniklými. Pak je možné že se stanete terčem. Taktéž telefonní čísla, na která pak volají šmejdi...