Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

Serou mě roušky, jako člověk se slabšími plícemi s tím mám problém, naštěstí v práci to nosit nemusím, ale sere mě i to, že to lidi nedodržují tam kde je třeba. Sere mě práce, protože jsme s chlapama zjistili, že nás fakt brutálně ojebávaj o peníze, sere nás to o to víc, jelikož tuhle práci moc lidí nedělá a točí se mu v tom fakt velký prachy, ale co teď můžu, nemůžu si dovolit o práci v této době přijít :) Naštěstí se špatně nemám, ale mohl bych se mít sakra lépe... A štve mě, že ze všech lidí musíme mít 2 děti autistický a jedno s vývojovou disfází, nicméně s tím nikdo nic neudělá. Snad bude čtvrté v pohodě.A mohl bych pokračovat. Naštěstí jsem optimista a tak nějak všechno beru z vesela, jinak bych si už hodil mašli xD

Tolik k tomu, co mě aktuálně sere. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, VojtouNerCZ napsal:

že nás fakt brutálně ojebávaj o peníze,

To mi připomnělo manžela mé sestřenice. Byl zaměstnaný a pořád nadával na majitele firmy, jak je vykořisťuje. Postupně se u něj všechno naučil, pak se osamostatnil, má zaměstnance a co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Hoši, mě je úplně u prdele kdo si kam jezdí.  Vysvětlovat, že áčkový značky jezdí i mimo Prahu mi fakt nemusíte, debil nejsem.  Zrovna tak poznám tady ty lufťáky, tvl. nejde ani vjet na hlavní silnici jak to sem od Prahy valí.  Ale sere mě, když pak musím v televizi poslouchat nějakýho debila, kterej vykládá, jak to my venkovani Praze kazíme.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, h4wk3y napsal:

@Scratch Pha má teď lepší čísla jen proto, že se tady na všechno kašle celou dobu a vetšina lidí to už měla a mají tedy jakoustakous imunitu...

To si fakt nemyslim, ale budiz, taky zajimavy nazor 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dekuji moji materske firme, ze se i o me jako OSVC stara jako o zamestnance a uz jsme dostali vsichni 4.nanorousku v hodnote 800 Kc, dale take samotesty na 5 tydnu dopredu. Je potreba rici, ze se stara. O to vice mne serou ty dementi na naplavce a dalsi podobni, a je to vlastne jedno kde. Loni v breznu se kazdy bal a najednou ta cisla klesla, ted na to kazdy sere a vysledek vidime. Pustilo se to na dovolene, a pred vanoci zavrelo a nasledky resime jeste ted. Je to o lidech a jejich sebereflexi, ne o zakazech. Zakazy a restrikce vzdy byly jen diky chovani tech, kteri to nerespektovali.... Bohuzel, je to tak.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sere me celkove pristup lidi v ceske republice, presne to vystihl Kapitan Říp na mall.tv, cesi jsou banda zasranych vychcanku co se snazi se vsim akorat vyjebat. Ted se nadava na debilni policajty, ale az nekomu potece do bot tak je rad zavola, ale podekuje jim, rekne vlidna slova? Neeeee. My jsme takovy narod, ze dokazeme okradnout zachranare, kdyz nekomu zachranuji zivot. Tak to je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...