Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

@Fruktis Dlažba má nárok. Mě takhle spadl můj Note 10+ z necelého metru na lino, byl v pouzdře a stejně display rupnul :(

@sitler Podle toho co říkali ve Zprávách, mi to přišlo, že stačí antigenní a dokonce i samotest přímo na táboře. O smyslu toho nařízení nediskutuji, protože sprostá slova fórum vymaže a ostatní k tomu nemám co říct. Jen to není tak strašný, že by musel být PCR test. V těch Zprávách brečeli provozovatelé i rodiče, jak to bude drahé a kdo to zaplatí 😮 Jeden test stojí 50,- Kč.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa pokud to budou jen antigeny nebo dokonce samotesty, jsem s tim tak nejak v pohode. PCR jsou pro me problem. Jednak provedeni, druhak kapacita testovacich mist a jejich lokace. 

Info co aktualne mam od provozovatele taboru je takove, ze to zatim vypada jak jsem psal ja. Tzn PCR pred a pak po 7 dnech dalsi. To je proste na palici a nesmyslny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to tak horké ;)

Tady se píše:

Citovat

Vláda dnes schválila také podmínky pro letní dětské tábory a zájmové, výchovné, rekreační nebo vzdělávací akce. Počet osob uvnitř a venku se řídí stejnými pravidly jako u jiných hromadných akcí. Pokud se akce účastní více než 10 osob, je nutné splnit jednu z podmínek OTN. Trvá-li akce nepřetržitě déle než jeden den, prokazuje se účastník splněním OTN ke dni nástupu na akci a dále ve frekvenci každých 7 dní.

Na stejném místě jsou pravidla pro hromadné akce, na které se odvolává citace výše

Citovat

Ministerstvo zdravotnictví od 8. června sjednocuje podmínky pro tzv. OTN. Na všech místech, kde je pro vstup nutné očkování, testování nebo potvrzení o prodělané nemoci, budou platit totožné podmínky. Mezi ty patří PCR test ne starší než 7 dní, antigenní test ne starší než 72 hodin, doklad o očkování nejdříve však 22. den po aplikaci první dávky, potvrzení o prodělaném onemocnění do 180 dnů, podstoupení preventivního antigenního testu na místě vstupu do prostor nebo doklad o absolvování testu u zaměstnavatele nebo ve škole (potvrzení zaměstnavatele nebo školy, popř. čestné prohlášení). „Sjednotili jsme pravidla tak, aby všude platily stejné podmínky pro vstup a navíc, aby dospělí mohli využít testy ze zaměstnání a děti ze školy, případně byla možnost otestovat se na místě. Návštěva akcí a služeb tak bude pro všechny dostupná a současně bezpečná,“ vysvětlil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde vam tohleto normalni? Hlavne po 2 km odbocil na paseky...... a ja se necoural, jen vesnice holt jezdim 50 :D 

https://drive.google.com/file/d/1xz-Anfvw6yXF3iU2nJsMgZAo16qz3sDR/view?usp=sharing

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na to ze to vcera bylo na STK, a dneska jsme to pro muj dobry pocit abych na dovolenou jel na novem obuti, mi to @Vena garážmistr prehodil. Objevili jsme pekne praskliny diky kterym bychom skoncili uz nekde pred Brnem :D , me porad v hlave nejaky cervik rikal, prezuj to, nebud linej, prezuj to :D Véno díky :)

IMG_20210609_100212.jpg

IMG_20210609_100222.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomětlivost není smrtelná, ale občas po ní hrozně bolí nohy. Jako třeba dnes ráno, zdechla mi motorka při cestě do práce v Kuklenách, ne že by mě napadlo, že jsem omylem zavadil o nouzový vypínač... Já si ani nevzpomněl, že tam něco takového je... A tak v domnění, že je motorka KO, protože nestartuje, jsem si dal asi kilometr tlačeníčka, pěkně v motohadrech, na sluníčku. Ale dal jsem to, jsem prostě frajer. No a kolega v práci kouknul, udělal klap s tím velkým červeným vpravo na gripu a motorka se rozjela, mám teď v práci slušné renomé.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tak tlačil jako mlaďas Pionýra z frýdku do ostravy (cca 18km)--upadl mi káblík od cívky, taky bylo snad 30 ve stínu, do dneška nechápu, že sem si toho nevšiml hned , doma sundám dekl a opraveno za 5 vteřin !!! 🙊:mad:

abych to upřesnil--přelámaly se drátky pod bužírkou toho káblíku, takže nebyl kontakt , když jsem doma sundal dekl, káblík už byl utržený v bužírce, tak to bylo hned vidět...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Scratch napsal:

no na to ze to vcera bylo na STK, a dneska jsme to pro muj dobry pocit abych na dovolenou jel na novem obuti, mi to @Vena garážmistr prehodil. Objevili jsme pekne praskliny diky kterym bychom skoncili uz nekde pred Brnem :D , me porad v hlave nejaky cervik rikal, prezuj to, nebud linej, prezuj to :D Véno díky

 

Jak byly starý ty gumy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Zodiak napsal:

Zapomětlivost není smrtelná, ale občas po ní hrozně bolí nohy. Jako třeba dnes ráno, zdechla mi motorka při cestě do práce v Kuklenách, ne že by mě napadlo, že jsem omylem zavadil o nouzový vypínač... Já si ani nevzpomněl, že tam něco takového je... A tak v domnění, že je motorka KO, protože nestartuje, jsem si dal asi kilometr tlačeníčka, pěkně v motohadrech, na sluníčku. Ale dal jsem to, jsem prostě frajer. No a kolega v práci kouknul, udělal klap s tím velkým červeným vpravo na gripu a motorka se rozjela, mám teď v práci slušné renomé.....

Tvl chcipak, no taky jsem jednou tocil a nic, ale netlacil jsem. Palec nahoru, ze jai se takhle priznal 🙈🙈🙈🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nerozumím, proč to někdo vůbec kupuje. Jako peníze jsou až na prvním místě ale za jakou cenu. To si raději koupím základ Barum než nějaké gumy z rýže nebo bůh ví z čeho. Kolem komína bych raději koupil Vraníky než nějakou čajna gumu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...