Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

já před 14 dnama s těma briketama vyplním adresu včetně PSČ a babě v telefonu říkám, zkontrolujte si místo dodání podle PSČ-- baba mi najednou děkuje, že prý by auto poslala na západ Čech-- prostě dneska je to na takových místech kráva, lidka, debil :roker--asi ten renonc pak nedostane k úhradě, nebo si to neumím vysvětlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Milan+ napsal:

Nikdo jste neudělal zmetek či něco špatně opravil. 

Jako je mi jasný že se stát může že se někdo splete. Ale výš jak kdyby přišlo klasické avizo že dopravce převzal zásilku tak už v tom avizu mohla bejt adresa blbě a dalo se s tím něco udělat jako třeba to obvolat aby to dodali na správnou adresu. Doteď jsem dokázal fungovat bez velkého zvedáku takže mě pár dní opožděné dodání nerozhodí spíš je k nas.ání že doté akce je zapojeno x lidí a stejně to nevyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Jako je mi jasný že se stát může že se někdo splete. Ale výš jak kdyby přišlo klasické avizo že dopravce převzal zásilku tak už v tom avizu mohla bejt adresa blbě a dalo se s tím něco udělat jako třeba to obvolat aby to dodali na správnou adresu. Doteď jsem dokázal fungovat bez velkého zvedáku takže mě pár dní opožděné dodání nerozhodí spíš je k nas.ání že doté akce je zapojeno x lidí a stejně to nevyjde.

Tak to přijde o den déle. No a co. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane - promiň, ale takhle to nejde. Vem si, že Véna byl doma a ten čtyřmetrákovej hever by asi stačilo odvézt na paletě po rovině do dílny (co kdyby ale měl na daný den objednanou "těžkou partu" + třeba rovnou někoho na usazení a zapojení?). Mnohdy tyhle firmy doručují třeba bílou techniku do domácností s tím, že Ti rovnou sdělí, že je výnos do patra nezajímá, že Ti to složí za první dveře a jedou dál. Pro Tebe to znamená vzít si dovolenou + ještě přemluvit souseda nebo kámoše, aby si "udělal čas" a pak Ti někdo zavolá jenom:  "Sorry, my jsme se spletli, dorazí to pozítří?"
Dnes je běžné, že celé kamiony musí dodržet okno nakládky a okno vykládky a když ho řidič nezvládne, nikoho nezajímá proč a firma je zatížena sankcema. Je fakt, že nějakej Svoboda v Praze asi nebude tak podstatnej zákazník jako ŠKODA AUTO, ale pokud si platím za službu, očekávám, že bude tato služba dokonalá (stejně jako Ti, co platí mě, očekávají, že zase moje služba bude v rámci možností fungovat co nejlépe).
 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Milan+ napsal:

Tak to přijde o den déle. No a co. 

Milane ono to má ještě druhou rovinu ano něco jak psal Medvěd to je taky věc se která by třeba musela být k řešení. Ale jak už jsem psal v jednom z předcházejících příspěvků tak do Uhříněvsi do toho skladu to mám xx km. Dokonce jsem s obchoďákem řešil že bych si to tam vyzvednul osobně protože jsem nechtěl některýmu řidiči potažmo sobě způsobit pakárnu protože vím že ne vždy jsou tyhle zdánlivě banální logistické kauzy tak banální jak vypadají a třeba že ano ve skladu není problém naložit do auta bez hydraulického čela třeba 1.5 tunovou paletu ale pak to sundat bez mechanizace u adresáta může být problém z toho důvodu jsem říkal že si půjčím plaťák a dojedu si tam pro to, doma si to couvnu na dvůr a záleží jen na mě jak dlouho se s tím budu drbat než to složím ale byl jsem prostřednictvím mého obchoďáka ujištěn že to je zbytečné že mají svoji dodávku kterou to doručí za cca 8 Kč/km  tak říkám dobrá to je v cajku nechám to takhle. Jenže druhý den že bych si musel k té jejich dopravě dokoupit ještě " oživení " toho zvedáku za cca 3000 Kč a to už se mi logicky nelíbilo takže to pošlou dopravní společností a že doprava bude 1300 Kč na to jsem řekl že teda žádná láce za xx km to není ale že zrovna mám dost práce na dílně na to abych i když je to takový kousek ale zabralo by to minimálně půl dne no a nakonec to dopadlo takhle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo není bez chyby, ale jestli ženská rozdělující kamiony s nákladem neověří název obce s pošt. směr. číslem a poslala by auto místo do jeseníků na západ čech, tak u mě ve firmě by skončila,  tím bych asi tuhle debatu za sebe ukončil , howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Péťa napsal:

Sám sis odpověděl. Pokud z tisíců zásilek jich pár má problém, asi to není tak strašné. I když bych nechtěl být ten postižený.

Péťo - tak já dle této logiky někdy zkusím rektora místo do Ostravy zavézt do Děčína a až se bude divit, tak mu řeknu, že se nemá vztekat, páč je to za 6 let, co jsem na škole první kiks a on může být rád, že jich nebylo víc... 😀

Ne, neudělám to, jsem posera.

Myslím, že bych měl výpověď na stole rychlejc než bych se stačil nadechnout. Ostatně ani rektor není blbej a už v Praze by se ptal kudy to do tý Ostravy jako jedu.... 🤔

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože já už mám těch dementů plný zuby... vycukaná sem jak z tramvaje... začnu jim dupat na nohy už..!!! To neni možný, že ani jeden z nich nezvedne spojku jak má a na brzdu hamtá jak na pavouka..!!! 😠😠😠 je to marný je to marný je to marnyyyyy.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk si takhle letí na dovču na Tenerife. Super ostrov to jo.

Paráda, že je po dlouhý době otevřenej vyhlášenej LORO Park se spoustou atrakcí (vstupný tedy žádná láce). No a když jsme vlezli celý natěšený dovnitř tak jsme zjistili, že komplet všechny živý představení (hlavní lákadla) nefungujou. :grr Nikde o tom ani zmínka a vstupný beze změn. 😕 A to pominu fakt, že v půjčovně nám místo 2008 vrazili Opel Mokka X a strašně se divili co se nám na tom autě nelíbí, že má lepší vybavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě nasrala dlažba...rozbila mi telefon, když mu ve volném pádu neuhnula...ke všemu firemní, a před půl rokem jsem rozbil stejným způsobem předchozí telefon....takže jsem to donesl do opravny...by ho chtěl zaměstnavatel zaplatit... :P to samé udělala v sobotu s manželky telefonem, který na volný pád poslala tchýně... :D 

Oba telefony kaput display...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem neskutecne nas.... ohledne toho, jak maji probihat detske tabory. Ta banda cu..... a kre..... chce zatim nejen PCR test pred, ale po 7 dnech prubehu dalsi.  píp, píp, píp, píp

 

//sorry za vyrazivo, ale to se proste neda jinak.

Upraveno uživatelem Péťa
Slušně!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...