Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

HanysR - souhlas, taky v případě, že je bouchanec v okolí míst kterými projíždím, snížím rychlost. Ne nijak razantně ani snad proto, abych se podíval, ale prostě kvůli tomu, že nikdy nevíš co se kolem děje, jak vyšinutý jsou účastníci nehody, co kam odlítlo a lépe to řešit připraven než tam vletět 130 (jak vrabec do lékárny) a stát se účastníkem další nehody.
Pravda - taky mě sejří Ti, co kvůlivá pohledu na nehodu jsou schopni v podstatě zastavit, ale ono i to moje snížení rychlosti třeba na 50 - 70% může způsobit "lavinový efekt", kdy třeba 30 auto za mnou už fakt skoro stojí

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já neříkám letět 130, ale jet místy maximálně těch 15 km/h, chvílema zastavovat, to fakt normální není.. Tam se dalo jet v klidu 80 a pořád by to bylo v pohodě. Pro bezpečnost dejme tomu 50, ale pomaleji fakt nee :) Navíc když vidíš jak si lidi přibrzdí, hlavu vykroucenou vlevo.. To není o vyhejbání bordelu na silnici, to je jen totální tupost a čumilství, to se na mě nezlobte.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Však v pohodě, byl to jen koment a obecný pohled na věc. Nehodnotil jsem tvou situaci, protože jsem ji neviděl jak uvádím. Ty jo, brutální provoz a krásně slunečno na to že bylo 23:03 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR v pohodě, taky jsem to nemyslel nějak zle :) Proto jsem přidal tu fotku, aby to bylo jasnější. No vidíš, ten čas jsem si chtěl nastavit ale vždy na to zapomenu :D 

@ozzy56 každého rozčiluje něco jiného, mě prostě toto vytočilo a proto jsem to sem dal :) nikam do televize to necpu.. Vím že je to (bohužel) vlastnost čecháčků, ale vadí mi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Rikic339 napsal:

........Vím že je to (bohužel) vlastnost čecháčků, ale vadí mi to

Nevím, kolik jsi toho najel mimo ČR, ale věř mi, že totéž se odehrává naprosto všude. O tom, že je to tedy vlastnost "čecháčků" bych si dovolil hlasitě pochybovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele koukám na YT hodně na takový ty videa z vyprošťování vraků po nehodách (svým způsobem to beru jako sebevzdělávání když se jdu svézt odtahovkou) a i v Německu jsou takový že čumí a fotí si to co se stalo. Ale na spoustě videí je vidět že když maj v ten moment dost četníků tak četníci normálně stojí proti té pomalu jedoucí koloně s videokamerou nebo foťákem a dokumentují ty čumily a následně je řeší. A taky je fakt že tam hodně používají takové ty mobilní ploty s nataženou plachtou aby nebylo jak čumět na místo zásahu když to vypadá na dlouhodobější likvidaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Přesně tohle jsem teď taky někde viděl to video jak tuším v Německu policajt dával kartáč druhým protože si fotili nehodu. Snad hrozil i pokutama. Dával jim dobré kapky 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo jenže když vidíš kolik je četníků u té nehody v reichu a kolik jich je tady tak to je téměř nemožné. Vezmi si že kolikrát musejí i hasiči zůstávat u nehody přestože už tam nejí žádnou práci ale od četníků je tam jen jedna nehodová hlídka a ty mají svojí práce nad hlavu takže jim hašouni pomáhají jako regulovčíci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě dneska naštvalo a zároveň mě to rozesmálo.  Asi 14 dní řeším přes obchoďáka dodavatele náhradních dílů zakoupení zvedáku. No takže minulí týden ve čtvrtek jsme se dohodli s tím že dodání by mělo být St/Čt tento týden. Ve středu žádné avízo od dopravce nic tak jsem psal obchoďákoj že co se děje a on že se mu člověk od dodavatelské firmy dušoval že ve čtvrtek to dopravce doručí no ve čtvrtek kolem 9 ráno telefon a DHL máme tady pro Vás 400kg paletu byl by problém když by jsme to doručili zítra dnes se to špatně vejde na auto a já jo v pohodě a kdy by jste to viděl na dopo nebo spíš odpo a on ráno jak to bude šofér nakládat tak se ozve a domluvíte se jak vám to bude vyhovovat. Já dobrá jsme domluveni. A dnes ráno před 8 telefon DHL šéfe mam pro vás na fůře paletu viděl bych to tak 13-14 že bych u vás moh bejt a já tak jo dobře budu čekat a on jak budu na dostřel zavolám. Jako trochu mě udivilo že ten šofér mluvil dost " moravsky" ale si říkám tak holt tady třeba bydlí. No a 13.45 telefon šéfe tak stojím před barákem kam to vysadíme a já stál na dvoře a říkám mu hele to je nějakej renonc stojím na dvoře a žádný auto nevidím a on však máte vysoký vrata přes ně to není vidět. A já no vrata mám asi tak metr třicet vysoký a hlavně je v nich jen drátěnka a on aha tak to asi stojím u jiné chalupy a kde vás v té dědině najdu tak mu to vysvětluju a on no ty vole však já su na druhém konci republiky ty ***i spletli adresu. Takže 400kg těžká paleta bloudí od úterka po ČR kde ji vypravili z Pha Uhříněvěs odkud to je cca 20 km a dnes se objevila někde na Moravě a pojede zase zpátky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véna - takové příběhy holt píše život.

Kamarádka těsně po revolucí pracovala jako delegátka v CK a byla s klienty v italském Janově, kde čekala na autobus, co měl dovézt druhou partu a tu původní odvézt domů. Autobus měl přijet ráno, řidiči si měli odpočinout a večer jet s tou druhou skupinou skupinou domů. Když autobus ani v poledne nedojel, kámoška začala být nervózní, ale (páč tehdy mobily ještě nebyly) neměla moc možností co dělat. Pozdě odpoledne pro ní přiběhla recepční z hotelu, že má telefon a tam se dozvěděla, ŽE TEN ŘIDIČ JE MISTO V JANOVĚ V ŽENEVĚ (jak se tam dostal nikdo netuší - prý jel podle cedulí (GENOVA / GENÉVE).  Takže kámoška dohodla přespání autobusu lidí v Ženevě, vysvětlila první partě že se jim dovolená právě prodloužila a BYLO VESELO.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...