Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

před 2 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Na dovolené jo? A ty jsi byl kde? Co? V Chorvatsku, hned jak to šlo.

To chce klid. 

Jo byl, no a co? Videl jsi ty fotky? Ja prejel rakousko a slovinsko bez zastaveni. Nemusel jsem tam delat pauzy a dalsi picoviny. Ja projel to v kuse a do obchodu v HR jsme sli s rouskami. Celkove jsme se tam chovali zodpovedne az se nam mistni i smali. Ano byla to dovolena, kterou uz nezaziju. Meli jsme pro sebe celou plaz, byli jsme tam v tydnu, ne o vikendech, zcela sami, koho jsem ohrozil? Vis proc jsem tam jel? Protoze to vlady vsech zemi dovolili a citil jsem se tam bezpecneji jak v CR. Takze jsem nic neporusil, chapes to??? Snad ti to ted dojde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Scratch napsal:

👍👍👍👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍

 

Scratchi... zlato... 🥰 a nejen ty..... :) teda až na brixtra... 😂 

Moc děkuju za všechny ty souhlasný komenty...! Ne nadarmo mám v náladě: Vždycky veselá.. 🍷

hrozně ráda rozdávám radost

ale hlavně sobě... :mrk

takžeee:

 

před 3 hodinami, Weri 605 napsal:
před 4 hodinami, Péťa napsal:

Jééé, tady si @Weri 605 prosadila výjimku na filtr 😮

Rozhodla sem se, že ten filtr je fakt na hovno... 😃 takže žádná moje výjimka..... 😃

 

A P R Í Í Í L  ! ! ! 😂

 

sorry..... :D hele ale vlákno ponechám.... jen se přejmenuje na "naštvalo".... jinak se tu klidně vyvztekejte.... ale buď s hvězdičkama a nebo s naším starým dobrým *neumím psát slušně.... :D a nebuťe smutný... dneska to ode mě schytalo strašnejch lidí.... - ale na to je tu spousta jinejch témat... :D 

 

Gratuluju @Radek Hurvajz - jedinej čul ňákou zradu.... :D

 

 

ALE JOOO VYŘÍKEJTE SI TO VŽDYCKY TADY...!!! TADY BUDE VOLNÁ ZÓNA....
.... jen ten filtr @MJSytic zase prosím zapne... :D

a teď  - jen do mě....!!! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Scratch napsal:

Jo byl, no a co? Videl jsi ty fotky? Ja prejel rakousko a slovinsko bez zastaveni. Nemusel jsem tam delat pauzy a dalsi picoviny. Ja projel to v kuse a do obchodu v HR jsme sli s rouskami. Celkove jsme se tam chovali zodpovedne az se nam mistni i smali. Ano byla to dovolena, kterou uz nezaziju. Meli jsme pro sebe celou plaz, byli jsme tam v tydnu, ne o vikendech, zcela sami, koho jsem ohrozil? Vis proc jsem tam jel? Protoze to vlady vsech zemi dovolili a citil jsem se tam bezpecneji jak v CR. Takze jsem nic neporusil, chapes to??? Snad ti to ted dojde....

Co by mně melo dojít, že tu spiláš těm co hned jak mohli jeli na dovolenou a sam jsi udelal to samý? Nejde o to jestli jsi se choval zodpovědně, to je jen plus, ale o to že jsi hned jak to šlo udelal to samý za co je ted tady pranyřuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no, asi jsem typickej vychcanej čecháček. Ale proč *neumím psát slušně*a když s tím vyjebávají všici tak já bych se měl jako někde krčit v koutě a čekat až to přejde.

Proč já bych se měl omezovat když stačí si vzít auto a odpoledne když maj všichni po šichtě se projet po okolních vesnicích u každé putyky je otevřené okno a lidi jsou tam nasáčkovaný jeden na druhým nikdo nemá náhubek a lejou do sebe jedno pívo za druhým i když tím porušujou minimálně tři nařízení. Jako pro mě za mě ať si každej toho píva naleje do palice kýbl ale proč si teda nejdou pro to točený a nevemou si ho sebou a nedřepnou si třeba na lavičku u rybníka kterejch je asi tak 10 dokola a tam ať si klidně sedí i po víc než dvou lidech a nemaj náhubky. 

Takže možná že mě budete odsuzovat ale já na nařízení taky seru ano dělám to tím typicky švejkovským způsobem že využívám všemožných kliček ale když potřebuju jet nakoupit do Práglu tak jedu když potřebuju jet nakoupit nebo něco zařídit do Kolína tak jedu. Náhubek nosím jen tam kde je to nutné a já uznávám že ta nutnost tam je tudíž uvnitř budovy. V autě s nikým cizím nejezdím takže nejsem blázen to mít na hubě i v autě. 

Jo a co mě dneska nasralo ty debilní testy protože od 6.4 se musím testovat taky tak jsem dnes vyrazil do lékárny  a říkám tý magistře potřeboval bych testy  a máme za 350 Kč sada pěti testů říkám si fajn Babiš dá 60Kč na každej tak to je stovka rozdíl to snesu a říkám tak my dejte dvě ty sady to by mohlo no šahla do šuplíku a ono nic už nejsou a její kolegyně povídá na ty by stejně pán od Babiše nic nedostal tak mu dej tyhle mrdho a sada pěti testů 899 Kč a Babiš mi přidá 60Kč to si dělají prdel jako ať mi nikdo netvrdí že tohle není byznys jak hovado no a protože dnes začalo dlouhé volno tak bych už nikde nic jiného nesehnal tak říkám mám tu vaši kartu hodí to nějakou slevu? Sleva 300Kč takže by mě zajímalo když si může ta lékárna dovolit dát slevu 300Kč za kolik ten sajrajt nakupujou.  A ten multiministr bude slintat do televize že se dá pořídit test za 89 nebo i 69 Kč jo dá ale když jich objednáš 20 000 kusů. Takže podle mě je tohle všechno ten nejšpinavější byznys jakej mohli vymyslet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Co by mně melo dojít, že tu spiláš těm co hned jak mohli jeli na dovolenou a sam jsi udelal to samý? Nejde o to jestli jsi se choval zodpovědně, to je jen plus, ale o to že jsi hned jak to šlo udelal to samý za co je ted tady pranyřuješ.

To je marny..... Ja nikam nejel v nouzovem stavu, chapes to uz konecne?

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Weri 605 changed the title to Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!
před 11 hodinami, sitler napsal:

tvl... prej "pustilo se to na dovolene" ... od nekoho, kdo pri prvni prilezitosti vyrazil do chorvatska? Jako vazne? Tady si nekdo sakra nevidi do huby. 🙄 Ale hlavne ze moralizuje.

 

před 11 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Na dovolené jo? A ty jsi byl kde? Co? V Chorvatsku, hned jak to šlo.

To chce klid. 

Takze panove, prectete si to jeste jednou, pomalu a poradne. Ja pisu o chovani lidi. To ze se to rozvolnilo a lidi se chovali jako utrzeny ze retezu a vlastne se dodnes chovaji. Viz ta slavna naplavka, viz neustale mam nekoho za krkem ve fronte na pokladnu, a mohl bych pokracovat. Deje se tak vsude, po cele CR.  Rozhodne to neni moralizovani, je to jen konstatovani soucasneho stavu, v jakem jsme. Za ty zakazy si muzeme kolektivne vsichni, tak to proste je. A je to holy fakt.

A doplneni, pokud nekdo jede na dovolenou a splni vsechny podminky, tak at si jede. 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

A proč bych taky na dovolenou nejel..  Makám celej rok, téměř všechno dodržuju, protože mi nic jiného nezbývá, mám toho plný zuby a těším se jen až na chvíli někam vypadnu. Loňské Chorvatsko bylo naprosto suprové a zcela legální. Objednanou dovolenou nám zrušili, tak jsem byl za Chorvatsko rád.  Jestli to bude jen trochu možné, jedu zas a doufám, že i někam jinak. Každá chvíle strávená mimo tenhle kocourkov je fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...