Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

Návštěvník
před 5 hodinami, Weri 605 napsal:

No co...? …  muselo to ven už… 😓 nebo vás snad nic nesere....? 

No ty vogo paráda! Dobře jsi to rozjela a mluvíš mi z duše 🤣 Dobře matko, nenapsal bych to lépe 🤣🤣🤣👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem napsal a pak to smazal. Stejně by to byla jen směsice hlášek "neumím psát slušně". Tak na to s*ru. 

Nebyl bych tu, kdybych nemusel. Mohl jsem sedět mezi stromy, popíjet pivo a tisícpětset metrů čtverečních kolem jen hmyz (a členové rodiny). Jenže to je "nežádoucí". takže kolem mám statisíce d*bilů, co si myslí, že pro ně pravidla neplatí je to obrovská koncentrace (80%). Ulice, parky, dětský hřiště. Tady žádná volná příroda není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Pacho69 napsal:

Něco jsem napsal a pak to smazal. Stejně by to byla jen směsice hlášek "neumím psát slušně". Tak na to s*ru. 

Nebyl bych tu, kdybych nemusel. Mohl jsem sedět mezi stromy, popíjet pivo a tisícpětset metrů čtverečních kolem jen hmyz (a členové rodiny). Jenže to je "nežádoucí". takže kolem mám statisíce d*bilů, co si myslí, že pro ně pravidla neplatí je to obrovská koncentrace (80%). Ulice, parky, dětský hřiště. Tady žádná volná příroda není...

já teda jen 850m2, ale mám to podobně...... pěkně na chaloupce, v klidu, na homeofficu....  ale tak je to holt jinak..... Fascinovali me vcera obrazky z naplavky..... Tete v Roznove jsem rikal jak to v Praze se celkem dodrzuje a jsou tu hezka cisla, oproti venkovu, ke na to vetsina sere..... Vcera jsem projel velkou cast Moravy, Zlin, Vizovice, Vsetin, ValaMez, Rožnov, Frenštát, Frýdlant, Frýdek, Vratimov, Ostrava, Loštice, Mohelnice, Zábřeh a pak všchny další zádele až do Hradce, tu roušku na džce neměl skoro nikdo, všude bylo jupíjajej........ Já se nad tím už nerozčiluju, mě je nás líto, každý na tu roušku a restrikce nadává, ale to je tak všechno. Každý musí začít u sám u sebe a vlastní odpovědnosti...... Pokud jsem ale sebestředný hrdina, který ví všechno nejlíp a vše je špatně, tak mu doporučuji kontaktovat Alzheimercentra ve Zlíně, Ostravě a Zábřehu. Já tam byl teď na auditech, z toho vyprávění, co se tam dělo, mi jde mráz po zádech ještě teď, a pořád to mám v hlavě....... kdo nezažil, nepochopí.

Teď to má Klemoň vyvinulo se to do zápalu plic (snad mě nesejme za zvěřejnění), ale slyšet ho do telefonu, je celkem síla. Tak se ho snažím aspoň základně zásobovat..... ale je to vlastně jen rýmička.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele...problem to je...ale tim resenim co tu vyrabeji papalasi ze strakovky, nas sejme druhy problem hned po covidu...a neni to jen u nas...

Dlouho nebyla v evrope valka...

Socialni nuzky se rozviraji vic a vic a az prasknou tak nekomu rupne v bedne, zajiskri to...a pojede to...hrabat mamon nejde donekonecna...

@Scratch pozdravuj klemone a at je brzy zdráv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 3 hodinami, h4wk3y napsal:

 jsme tu zavřený fakt jak sardinky

Ale to je vás asi jen pár vyjímek..🤣  Vedle nás je zahradnictví, od rána se tady střídá jedno pražský auto za druhým, zmrzlinka, kávička.. chalupáři vyrazili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatření fungují en tak, jak se dodržují. Když vymáhání opatření skončí prohlášením papalášů, že policie postupuje "necitlivě", tak půjdeme do prdele všichni. Proč v Německu se s tím nikdo nesere, pravidla platí pro všechny stejně (i pro český čutálisty), policie postupuje razantně a tresty za "naschvál" jsou odstrašující. Pak nastoupí zdravý rozum, a nějak to jde, Když to ale řídí "ústav šlechtičen", kde předseda je Jájínek (všechno vím, všemu rozumím, píšou to na fejcbůku), k němu se přidá Blábolíček (a jeho antivirová ochrana, teda pomoc) kasu drží Šílená a k tom jedna, co by rozdala i to, co jí nepůjčí, To je pak skvadra. Na MV má plán jen virus a ten je nám prd Blatný... ten už chudák zapomněl, co to ten zdravý rozum je.  No a pak se divme, že jsme v.... (tam kde jsme). 

@Scratch já jsem se prošel jen po venku. Prahu znám docela dobře, s manželkou jsme před kovidem chodili všude možně, přírodou po celý Praze, koukáme za těch let, jak se to mění, ze špinavých džunglí parky a velmi příjemné oázy, kde jsme kdysi potkávali sem tam někoho. Dnes to prakticky všude vypadá jak "na Václaváku" (jako srovnání, ale Václavák je proti tomu dnes naprostá pustina). tak budu rád věřit meteorologům, že bude o velikonocích hnusně a tak mi nebude líto, že sedím na prdeli. To nemluvím o tom, že mám na zahradě 20 vzrostlých stromů (a nejen to) a zjevně v ústavu šlechtičen papalášům neřekli, že vegetace sere na jejich zákazy a neodložila jaro (tak hlavně, že necestuje přes hranice okresu...).

Uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petr 3008 napsal:

Ale to je vás asi jen pár vyjímek..🤣  Vedle nás je zahradnictví, od rána se tady střídá jedno pražský auto za druhým, zmrzlinka, kávička.. chalupáři vyrazili.

Spíš u vás je to výjimka. Někdo zůstal na chalupě už před lockdownem. A ne každá pražská RZ je z Prahy, řekl bych, že nejmíň polovina není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta A čkových RZek jezdila mimo Prahu už před zrušením povinnosti změn RZ při převodu mezi okresy. Spousta aut je firemních s RZ podle sídla firmy, některé leasingovky taky drží pražské RZky.... 

Tzn. že se nedá paušalizovat, že by všechna A čková nebo S ková auta u zahradníka byla z Prahy nebo Středních Čech 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Medvěd napsal:

V podstatě souhlasím se Sitlerem, Kirkizem, ale i s Radimem.

Osobně respirátor nosím tam, kde MUSÍM (tzn. v MHD, v práci a v obchodě - dokonce jsem v úterý jel v respirátoru z Prahy do Lovosic a z5, páč jsem vezl rektora a ve dvou a více lidech se holt i v autě MUSÍ). Na ulici ho ale nasazuju pouze pokud usoudím, že se MUSÍM těsně míjet s vyšším počtem lidí. Nicméně opravdu ho nenosím v parku nebo při výletě do přírody - to mi přijde fakt absurdní

To je právě ten problém. MUSÍM. Lepší by bylo nemusím, ale chci sebe a další lidé chránit. Podle mě nestačí 3 R, ale potřeba přidat ještě čtvrté. Tedy ROZUM. A podle toho se chovat. Když to tu čtu, tak se divím, že ještě to pořád nějak funguje. Prostě třeba ve východních zemích Asie, je už dávno běžné, že lidé kteří mají nějakou respirační nemoc, tak s ohledem na druhé si při tom když jdou ven, vezmou si roušku. Bývá to vidět ve zpravodajství a lidé si mysleli, že je to k vůli smogu. Nebylo.

Těm co to mají u p....dele bych to sice nepřál, ale možná by mluvili jinak, kdyby jim umřel někdo blýzký a nebo sami byli nakažení a v ohrožení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...