Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

Rači do cirkusu… furt zvědaví a chlubící se…. Co se dneska udělalo.., co udělalo radost…,co vaříte…, kde vejletíte… co fotíte a filmy a hudbaaa a čerpadlá a erzety .. mmmmm…. na houby….

Mám už asi depku nebo co, ale už fakt nemůžu.. Štvou mě ty retadi co neuměj udržet odstup a voddechujou mi ve frontě na kasu za zádama v respirátoru, jak kdyby to byla třímetrová zeď…!!! Parky v Praze včera….??? To jako maj všichni ty zákazy u zadku…? A co ta náplavka... wole dyť je zákaz vycházení po 21h..... Tady se jak blbec dusim celej den v respirátoru a čumim na ostatní jak na to kašlou…. ? Kdy jako lidi přestanou myslet jen na sebe a začnou přemejšlet…! To jim neni trapně...??? Fakt kreténi… Aeště to vstávání do toho.... 😖😖😖 jako mě se asi dneska rači vyhněte.....

No co...? …  muselo to ven už… 😓 nebo vás snad nic neštve....?


EDIT: Všechno vzniklo jako APRÍL... Běžně tady sprostá slova nenajdete... :D 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikic mluvíš mi z duše... já těm svejm retardům furt omýlám, jak si maj napajcovat paznechty než mi šáhnou na kliku u auta - páč všichni jezděj mastnejma tyčema - a co myslíš...?!?!? Maj to u prdele.... příjde rozloží se v autě jak stará kurva, všechno vopatlá a pak čumí jak chleba z tašky, když mu podám ubrousky a dezinfekci, ať to po sobě uklidí... a všechno na co šahal...!!! A teď on otře jen volant a řadící páku... tak mu to začnu říkat... blinkry, světla, páku pod volantem, nastavení sedadla páka dopředu, páka na zvedání, kolečko na opěradlo, nastavení zrcátek, vnitřní zrcátko, klika ven, klika dovnitř 2x... a to je údivu, na co všechno šáh...!!!!!! Voni to prostě ani nevnímaj!!!!!!! A bude mi tvrdit, že cestou na nic nesahal.... NO TO URČITĚ....!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že ne. ;) Je v tom autě celý den a za ten den se v něm vystřídá X dalších žáků. Taky bych nebyl zrovna klidný. Navíc, když vím o koho se doma stará. :papa

Je to jen o zodpovědnosti každého z nás. Čím víc budeme nařízení dodržovat, tím dříve tahle divnodoba pomine. :myslim Můžeme s nařízením nesouhlasit, vyjadřovat rozpor, ale to je tak jediné. Základ je dodržovat a hlavně být ohleduplný k druhým a neohrožovat je svým chováním. Stejně jako na silnici v provozu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si všiml, že když to kosilo staré, tak na netu kolovalo, jak si tímhle stát pomůže (nemusí vyplácet důchody), postupem doby to jde do mladších ročníků a tyto reakce nějak ustaly 😯, čím to ??  jinak jsme denně venku na vzduchu a s respirátorem, nasazuju si ho už doma než otevřu dveře, a potkáváme plno mladých, co na to vyloženě jebou :grr, že je to s podivem, mno, jinak se moc těším na Vánoce, to by mohli být 65+ už naočkovaní... 🙈😂, zatím koronu řeším rumem..., takže příští rok počítám s odvykací kůrou někde v lázních 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já to mám trochu opačně, deprézi zaháním jak můžu a zatím se mi to snad i daří. Lidi co mi funěj na záda u kasy a strkaj do mě vozíkama mě serou od pradávna a nemám problém se jich zeptat proč to dělaji. Vyžadování nosit respirátory vždy a všude mě sere a proto ho nenosím když nutně nemusím. Ano zákazy mám hluboko u prdele. Chodil jsem si v klidu cvičit do fitka sám (mám klíče) v 19 hodin večer, no a co myslíš? Nějakej zmrd, kterýmu bylo líto že nesedím doma jako on, nečumím na zprávy a nečekám na informace kolik že lidí dneska zheblo mě nahlásil policajtům a ti samozřejmně přijeli. No co, byli normální, vyřešilo se to domluvou. Ale už tam nechodím, aby majitel neměl průser.
Argument že jsem bezohlednej k ostatním neberu. Mohl bych říkat - kdo má strach, ať si zaleze do sklepa, zasype se pytlem chlóru a vyleze až uzná za vhodný, ale ať mě neprudí svým bezoledným vynucováním si čehokoliv. Ale neříkám to, páč mi je naprosto jedno kdo co a jak dělá, dodržuje či nedodržuje. 
Chápu a respektuju všechny co si nastaví pravidla ve firmách, provozovnách, domácnostech, obchodech, třeba i ta autoškola, jejich firma/auto > jejich pravidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 zcela uprimne, ja treba venku na nejaky respirator z vysoka kaslu. Jsem ochotny ho mit v kapse, ale to je tak vsechno. Do obchodu ok, ale na ulici, tim spis nekde v parku... ani nahodou. Mozna pokud bych mel cekat ve skupine dalsich x lidi, ale to radsi udelam 5 kroku nekam bokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Medvěd napsal:

Zásadní problém je v množství různých omezení a v tom, jak jejich smysl je komunikován vládní garniturou. Ty snad víš co vše zrovna teď platí? 

Co platí přesně nevím, mě stačí, že mezi lidma nosím náhubek a zbytečně nelezu mezi lidi. Omezení se mě nijak výrazně nedotýkají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, zásadní rozdíl je, že bydlíš na vesnici. 

Ve větších městech a potažmo v Práglu, jsme tu zavřený fakt jak sardinky. My jsme jeli na úplný okraj Prahy do lesa, ale tam bylo tolik lidí, že jsme se radši otočili a jeli zas domů... S děckama je to prostě fakt moc...

 

Jinak já se jen bavím:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/projekt-ktery-prosazoval-prymula-pokracuje-vede-do-bistra-s-kebabem-149049#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=1XuvKKV552V-202104010858&dop_id=149049&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 a k tomu hned

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vyssi-dane-se-blizi-stat-neni-schopen-vybrat-dost-na-duchody-a-platy-149132#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=1XuvKKV552V-202104010858&dop_id=149132&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Pro srandu jsem si projižděl registr státních smluv a ty názvy firem, které dodávají zakázky za miliony či desítky milionů, to už není ani k smíchu.... :D

 

Dle mého by měli valit naši politici veškerou energii do získání očkovacích látek a očkování a né vymýšlení omezení a následných kompenzací, na které nemáme a opět je budeme platit jen my - prachy, které rozkradou stejně jen oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sitler napsal:

@ozzy56 zcela uprimne, ja treba venku na nejaky respirator z vysoka kaslu. Jsem ochotny ho mit v kapse, ale to je tak vsechno. Do obchodu ok, ale na ulici, tim spis nekde v parku... ani nahodou. Mozna pokud bych mel cekat ve skupine dalsich x lidi, ale to radsi udelam 5 kroku nekam bokem.

možná proto jsme tam, kde jsme, nevím, nerozumím doktořině, ale všiml jsem si za ten rok, že ty co vědí všechno lépe a dříve bychom mohli vyvážet do světa, tolik jich tu je 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě souhlasím se Sitlerem, Kirkizem, ale i s Radimem.

Osobně respirátor nosím tam, kde MUSÍM (tzn. v MHD, v práci a v obchodě - dokonce jsem v úterý jel v respirátoru z Prahy do Lovosic a z5, páč jsem vezl rektora a ve dvou a více lidech se holt i v autě MUSÍ). Na ulici ho ale nasazuju pouze pokud usoudím, že se MUSÍM těsně míjet s vyšším počtem lidí. Nicméně opravdu ho nenosím v parku nebo při výletě do přírody - to mi přijde fakt absurdní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, h4wk3y napsal:

Radime, zásadní rozdíl je, že bydlíš na vesnici. 

Ve větších městech a potažmo v Práglu, jsme tu zavřený fakt jak sardinky. My jsme jeli na úplný okraj Prahy do lesa, ale tam bylo tolik lidí, že jsme se radši otočili a jeli zas domů... S děckama je to prostě fakt moc...

Jo tohle je rozdíl, když chci do přírody, tak vylezu na zahradu nebo za barák na kopec a jsem mezi loukami, u lesa... To beru jako nesmírnou výhodu vesnice. Navíc, když má tak velký katastr. :DAle nemysli si, i tady u nás je vidět, že těch lidí je venku nějak víc. Na druhou stranu je poznat, že hodně velkoměšťáků sedí ve městě. Páteční odpolední a nedělně odpolední provoz není takový jaký býval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...