Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co mě (nejen) dneska naštvalo..!!!


Weri 605

Recommended Posts

No jo pánové doba je zlá. A s katalizátorama dneska obchoduje kdekdo. Mě volají minimálně dvakrát do měsíce různý překupníci(výkupníci) jestli tady nemám nějakej že dobře zaplatí a že pošle obchodníka kterej vyzvedne nacení a okamžitě vyplatí. A měl jsem tady z Berlinga motor RHY a v oficiálním výkupu jsem za něj dostal 3500 Kč. No nějakej smažce stačí když dostane 1000-1500 Kč aby si měl za co šlehnout a to že některé auto takovým činem odsoudí k smrti jim v těch vymaštěnejch palicích ani nedojde. Protože zákonitě pokud by @Hafity neměl doma náhradní kus z dárce orgánů tak by dost možná auto zkusil nechat zlikvidovat jestli by mu to vůbec likvidační firma bez toho katíku vzala , protože by možná bylo rozumnější než koupit novej katík pořídit jiné celé auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak já se včera vytočil kvůli nehodě na D5 - ale ne kvůli tomu blbovi co koukal na hokej, ale kvůli těm pitomým čumilům v protisměru. Přes kilometr dlouhá krokem jedoucí kolona jen proto, že se řidiči musí podívat co se stalo :grr Přitom nebyl sebemenší důvod, na naší straně nebyl ani střípek, nic co by omezoval dopravu nebo vyžadovalo zpomalení.. No jak jsem byl vytočenej tak jsem si ulevil telefonátem na zelenou vlnu, ať nečumí a jedou.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak situaci na vlastní oči jsem neviděl ale pokud na cestě vidím nějaký problém tak taky zpomalím protože nevím co mě čeká. Ne kvůli zvědavosti. Lepší je být asi v pozoru než to tam prosvištět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...