Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jednou auto táhne podruhé ne.


Honzazz

Recommended Posts

Ahojte, chci se zeptat co by to mohlo dělat. Auto jednou táhne bez problémů a když se trošku ohřeje motor tak jako by ztrácel na výkonu a když kolem 2000otacek přidám tak je slyšet takový Chrastavy zvuk a auta už tak netáhne. Jako by někde přidával vzduchu turba. Ale hadice jsou ok. Minulý rok to dělalo taky a v Peugeote mi pretesnili výfuk a vyměnili fap. A teď po zimě to dělá zase. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chybu žádnou mi to nehlásí. Když byly mrazy tak mi asi zamrzlá nafta v palivovým filtru . Pak jsem tam dolil aditivum viď. A od té doby to jednou táhne jednou ne. V těch mrazech mi to psalo čerpadlo řízení. Chyba. Jinak asi v poho. Jinak tankuju jen vervu. A v motoru mám skoro vše vyměněné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten sem tento týden měnil i olej a olejový filtr.vzduchovy filtr sem neměnil. Je to takový chrastivy zvuk když přidám. Doufám že to nebude turbo ty lopatky. Mě to přijde jako nějaký ložisko. A na autě je znát jak trochu klepe. Jako by se špatně vyrovnával motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak by to mohlo vypadat na EGR ventil nebo nějaké klapky nebo turbo. A ještě jedna otázka když na kruhaku nemohu otočit volantem lehce tak to dělá servo viďte. Když doleju tak tak tři tydnY mám klid a pak zase vyteče přes víčko a zase to dělá když se ochladí.myslelnjsem že to dělali špatně čepy ale vyměněné a stejně to dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to sem věděl že vje server. Doplnil jsem a odzvzdusnil že jsem točil ze strany na stranu volentem. Ale občas tam něco luplo tak sem nechal udělat ty čepy . Jinak když fap začne regenerovat tak pak je puštěný ventilátor že. Já že sem ráno jel a asi auto začlo regenerovat a já to přerušil tím že sem přijel do práce a chcípl auto. Poté po osmi hodinách sem jel domů a když jsem přidal plyn tak auto dvakrát cuklo a už auto moc nechce táhnout. A občas pořád někdy slyším syčení z motoru. Když to bylo v Peugeotu tak na nic nepřišli jen na ty zhavicky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vždy, když přidáš plyn, nebo někdy jo někdy ne :myslim  Přestávám rozumět řeči tvého kmene.... :roker

 

Asi je to takhle: syčení (zasyčení) je slyšet POUZE po přidání plynu a to jenom někdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...