Jump to content

Jednou auto táhne podruhé ne.


Recommended Posts

Ahojte, chci se zeptat co by to mohlo dělat. Auto jednou táhne bez problémů a když se trošku ohřeje motor tak jako by ztrácel na výkonu a když kolem 2000otacek přidám tak je slyšet takový Chrastavy zvuk a auta už tak netáhne. Jako by někde přidával vzduchu turba. Ale hadice jsou ok. Minulý rok to dělalo taky a v Peugeote mi pretesnili výfuk a vyměnili fap. A teď po zimě to dělá zase. Děkuji.

Link to post
Share on other sites

Ale chybu žádnou mi to nehlásí. Když byly mrazy tak mi asi zamrzlá nafta v palivovým filtru . Pak jsem tam dolil aditivum viď. A od té doby to jednou táhne jednou ne. V těch mrazech mi to psalo čerpadlo řízení. Chyba. Jinak asi v poho. Jinak tankuju jen vervu. A v motoru mám skoro vše vyměněné.

Link to post
Share on other sites

Ten sem tento týden měnil i olej a olejový filtr.vzduchovy filtr sem neměnil. Je to takový chrastivy zvuk když přidám. Doufám že to nebude turbo ty lopatky. Mě to přijde jako nějaký ložisko. A na autě je znát jak trochu klepe. Jako by se špatně vyrovnával motor.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ještě jedna otázka. Mohou dělat žhavicí svíčky že auto párkrát cukne a někdy nemá tah. Auto sem měl v Peugeot servisu a udělali mi čepy a uložení motoru a prý mám vadné zhavicky. 

Link to post
Share on other sites

Tak by to mohlo vypadat na EGR ventil nebo nějaké klapky nebo turbo. A ještě jedna otázka když na kruhaku nemohu otočit volantem lehce tak to dělá servo viďte. Když doleju tak tak tři tydnY mám klid a pak zase vyteče přes víčko a zase to dělá když se ochladí.myslelnjsem že to dělali špatně čepy ale vyměněné a stejně to dělá.

Link to post
Share on other sites

Ne to sem věděl že vje server. Doplnil jsem a odzvzdusnil že jsem točil ze strany na stranu volentem. Ale občas tam něco luplo tak sem nechal udělat ty čepy . Jinak když fap začne regenerovat tak pak je puštěný ventilátor že. Já že sem ráno jel a asi auto začlo regenerovat a já to přerušil tím že sem přijel do práce a chcípl auto. Poté po osmi hodinách sem jel domů a když jsem přidal plyn tak auto dvakrát cuklo a už auto moc nechce táhnout. A občas pořád někdy slyším syčení z motoru. Když to bylo v Peugeotu tak na nic nepřišli jen na ty zhavicky 

Link to post
Share on other sites

Takže vždy, když přidáš plyn, nebo někdy jo někdy ne :myslim  Přestávám rozumět řeči tvého kmene.... :roker

 

Asi je to takhle: syčení (zasyčení) je slyšet POUZE po přidání plynu a to jenom někdy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...