Jump to content

Jednou auto táhne podruhé ne.

Recommended Posts

Ahojte, chci se zeptat co by to mohlo dělat. Auto jednou táhne bez problémů a když se trošku ohřeje motor tak jako by ztrácel na výkonu a když kolem 2000otacek přidám tak je slyšet takový Chrastavy zvuk a auta už tak netáhne. Jako by někde přidával vzduchu turba. Ale hadice jsou ok. Minulý rok to dělalo taky a v Peugeote mi pretesnili výfuk a vyměnili fap. A teď po zimě to dělá zase. Děkuji.

Ale chybu žádnou mi to nehlásí. Když byly mrazy tak mi asi zamrzlá nafta v palivovým filtru . Pak jsem tam dolil aditivum viď. A od té doby to jednou táhne jednou ne. V těch mrazech mi to psalo čerpadlo řízení. Chyba. Jinak asi v poho. Jinak tankuju jen vervu. A v motoru mám skoro vše vyměněné.

Ten sem tento týden měnil i olej a olejový filtr.vzduchovy filtr sem neměnil. Je to takový chrastivy zvuk když přidám. Doufám že to nebude turbo ty lopatky. Mě to přijde jako nějaký ložisko. A na autě je znát jak trochu klepe. Jako by se špatně vyrovnával motor.

• 4 weeks later...

Ještě jedna otázka. Mohou dělat žhavicí svíčky že auto párkrát cukne a někdy nemá tah. Auto sem měl v Peugeot servisu a udělali mi čepy a uložení motoru a prý mám vadné zhavicky. 

Tak by to mohlo vypadat na EGR ventil nebo nějaké klapky nebo turbo. A ještě jedna otázka když na kruhaku nemohu otočit volantem lehce tak to dělá servo viďte. Když doleju tak tak tři tydnY mám klid a pak zase vyteče přes víčko a zase to dělá když se ochladí.myslelnjsem že to dělali špatně čepy ale vyměněné a stejně to dělá.

Ne to sem věděl že vje server. Doplnil jsem a odzvzdusnil že jsem točil ze strany na stranu volentem. Ale občas tam něco luplo tak sem nechal udělat ty čepy . Jinak když fap začne regenerovat tak pak je puštěný ventilátor že. Já že sem ráno jel a asi auto začlo regenerovat a já to přerušil tím že sem přijel do práce a chcípl auto. Poté po osmi hodinách sem jel domů a když jsem přidal plyn tak auto dvakrát cuklo a už auto moc nechce táhnout. A občas pořád někdy slyším syčení z motoru. Když to bylo v Peugeotu tak na nic nepřišli jen na ty zhavicky 

Takže vždy, když přidáš plyn, nebo někdy jo někdy ne :myslim  Přestávám rozumět řeči tvého kmene.... :roker

Asi je to takhle: syčení (zasyčení) je slyšet POUZE po přidání plynu a to jenom někdy?