Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 automat problémy


VojtouNerCZ

Recommended Posts

Ahoj. Přítelkyně dnes půjčila auto své sestře (307 NFU 4Q automat, najeto něco přes 200) a jak jsem přijel z práce, vybafly na mě nějaký "problémy" s autem. Auto jsem projel (200km) a nic se mi neprojevilo, ale znáte to... 

Údajně když nastartovaly, páka byla v poloze P jako vždy, tak po startu nešla páka posunout, jakoby byla kouslá. Musely chcipnout a zase nastartovat. Potom při přeřazení z P na R/D se z motorového prostoru ozývaly ošklivé skřípavé zvuky. Údajně i pokaždé když jezdily po městě a řadily na parkovišti. Opět, lítám s tím jak divý a prostě nic 🙄

Auto jinak jezdí krásně, řadí, převodovka je občas trochu váhavá, ale tyhle 4Q takový jsou snad všechny. 

Co by mohlo tohle dělat? :) Začínám mít podezření na článek mezi volantem a sedadlem 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty už se v těch kárách vrtáš dostatečně dlouho, abys pochopil, že u aut je možný úplně všechno.... :D  Někdy stačí jinak uchopit volič a "nedělá to".... Preventivně vomrkni to co "je venku".... Takže od páky voliče k páce na převodovce.... Třeba se objeví nějaká prasklá závlačka či napůl vypadlý kolík.... Teď samozřejmě všeobecně teoretizuju.... Ale držím palce :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máte pravdu a bude to nějaká blbost. Já se toho asi zbytečně moc bojím jen kvůli tomu, že to je automat :D Prostě se do toho jako vždy bezhlavě vrhnu a nějak to dopadne. S řemenem je to ale zajímavá úvaha, tam se občas ozve řemenice. Jinak k záseku páky mě nakopl ChouLu, že to bude dělat elektronická pojistka páky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...