Jump to content

Zvuk navigace z mobilu

Recommended Posts

Dobrý den, 

Nevíte prosím proč mi nejde zvuk google navigace pomocí mobilu samsung s21 přes bt v autě 308 t9 2015, HF funguje normálně.

V nastavení mám zaplé vše po vypnutí bt na samsungu s21 se zvuk Google navigace ozve.

Nastavení Bluetooth a podivat se jestli u sparovaného auta máš povoleno telefon i media

A ted nevim jestli 308T9 umí přehravat media z telefonu přes BT, pokud ne tak smula. Google navigace se chová jakoby přehravala media.

Edited by Radek Hurvajz

když na Peugeot radiu pod BT nastavím přehrávat (telefon, stream audio, internet) tak zvuk audio z telefonu nejde, HF je ok.

Pokud vypnu na radiu pod BT stream audio, jde alespoň zvuk přímo v telefonu a HF funguje v autě.

před 23 hodinami, pavelsch napsal:

když na Peugeot radiu pod BT nastavím přehrávat (telefon, stream audio, internet) tak zvuk audio z telefonu nejde, HF je ok.

Pokud vypnu na radiu pod BT stream audio, jde alespoň zvuk přímo v telefonu a HF funguje v autě.

A nemáš teda ten stream vypnutý v nastavení bluetooth v mobilu.

Ozubené kolečko u spárovaného zařízení v položce Bluetooth

Když si prepnu radio FM na BT tak audio z mobilu jde.

Pod HF mám stream audio zapnute a nic (zvuk nejde ani v repro ani v mobilu) když to vypnu jde alespoň z mobilu. Testoval jsem s10 a s21 samsung oboje stejné:(

To chceš jako poslouchat třeba rádio a u toho ti má ještě blekotat navigace z mobilu? To asi nepude, buď používej origo navigacu v autě, nebo musíš používat android auto, to potom rádio hraje a do toho ti kecá navigace a když to připojíš přes nějaké usb hub, tak můžeš přehrávat hudbu z flashky a navigovat se třeba sygicem.

Právě jsem myslel poslouchat radio a během navigace se utlumí poté mít hlas Google navigace , orig navigaci nemám ani android auto,  ok hlavně že jde HF a Google hlas navigace alespoň na telefonu.

Ještě dotaz, kde najdu jakou mám ver. sw v ,,radiu"? Díky