Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

My lion ❤️ My love 406 2.0i


Suzanne Dzupik

Recommended Posts

No tak koukám, že je tu víc takových bláznů, co mají doma vozový park. To je super, to mě moc těší 😃👏@čakom přihrej mi sem taky nějakou, pls 🙏😅

@PaKr Děkuji mnohokrát za přivítání 🤩 Taky krásné 406. Paráda 👌💞 Na kastle mám výborného člověka. Ten umí zázraky, tak při nejhorším mu pak tu svoji sveřím, ale rozhodně před zimou ošetřím podvozek. Nesnáším nasolené silnice nebo zvuk kamínků lítajících na kastli od vozovky. Srdce doslova krvácí. Ale jinak mám sníh ráda, vždycky říkám, že nám padá drift 😃

@radim.1008 Whiskey cavalier vůbec neznám. To musím napravit 👌😃

@HanysRJo, s mazáním nicků na mobilu taky zápasím. Nakonec mi zabralo označit text za nickem, pak to oznacení ocud přetáhnout na za nick a vymazat nabídkou "vyjmout". Funkce klasického mazání je na nick asi krátká, tou mi to taky nejde 😃 Na PC jsem ještě nezkoušela.. 🤷

@Medvěd @Radek Hurvajz @HanysR Jej, kluci srry, překlep. Měla jsem na mysli 405 4x4 🤦😅 Je vidět, že máte přehled 👌 Tuhle jsem myslela: https://www.sbazar.cz/q/detail/129760768-peugeot-405-mi16 @Pe.Tr Na 406 by se mi takový podvozek líbil ještě víc, no 😃 Asi to nebude žádná legrace, ale říkáš, dá se, jo? 🤔😅

PS: Kdyby jste někdo věděli o dalších filmech se 406, sem s nimi... 😁

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je většina lidí v tomto ohledu tak trochu šáhlých xD Osobně jsem byl odchovanej na škodovkách, samozřejmě jako moje první auto jsem chtěl O1 (začal jsem teda na feldě kvůli ceně, ale když už jsem měl nějaký peníze, tak se koukalo na větší auto kvůli rodině). Přítelkyně tehdy rázně zakročila, že do škodovky nesedne a začalo se hledat jinde. Zakoukal jsem se do 307 sw a už mám doma druhou a ještě 206 xD A aktuálně koukáme v segmentu velkých MPV, buď něco staršího ala 807 nebo možná spíš traveller (7 míst nutnost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Výborně, díky. Tak pokud má 100 dílů, tak to mám teď večery o zábavu postaráno 😃 Já normálně na telku nekoukám vůbec. To už musí být. Aktuality si najdu v článcích, na filmy nekoukám (jen výjimečně třeba jednou do roka). Jediné, na co normálně koukám, jsou tutoriály o autech na YouTube 😁 Ale u filmů, kde jsou 406 udělám výjimku. Vždycky pak koukám po autě a utíká mi děj, ale nevadí 😂😂😂

@VojtouNerCZ Měla jsem 120. S tou byla legrace. Hlavně v zimě jsem se na ní vyřádila. Jinak teda Škodovky jsou jediná značka, kterou opravdu ráda nemám. Hlavně kvůli tomu, co ze sebe ta automobilka dělá, že to vůbec neodpovidá premrštěným cenám a ve většině si člověk připadá jako v tanku a sotva vidí ven z bočních okýnek. Mám ráda všechny řady Škodovek až po 120. Nověší nepřekousnu. A ostatní aitomobilky mají jinak každá něco do sebe. Mě nejvíc ze všeho sedí Peugeot a BMW ☺️ Však taky spolu i vlastně spolupracovali. BMW bralo jednu dobu motory od Peugeotu 😃

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr No vím o tom. Ty řady byly brány jako nejhorší od BMW. Lidi si na ně stěžovali, že jsou poruchové. Ale podle mě právě na tom stejném základu pak BMW pokračovalo dál ve vývoji svých vlastních, ikdyž jistá si tím úplně nejsem. Uvedené to nikde nemají. Z pohledu Peugetu ta spolupráce taky nebyla brána jako nejlepší řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR @vagi

No jestli se jim to podaří, tak to bude velký boom👌😃 Uvidíme, co z toho bude a jestli bude i v sériové výrobě. Každopádně vrhají slogany jako např "Neo-Performance", "Unboring the Future"... Vypadá to, že ho opravdu chtějí mít i v sériové výrobě. Pokud jsem dobře pochopila, půjde o benzínový elektrický pohon s náhonem na všechna 4 kola 🤷 V roce 2019 už byl nějaký jejich koncept na autosalonu v Ženevě. Namísto většího motoru nebo většího turba přidali třetí motor jako pohon zadní nápravy (tzn. spalovací jednotka + 2 elektomotory - na každé nápravě jeden elektromotor)

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 4 hodinami, Medvěd napsal:

Krom T16 bylo ve 4x4 i 405 Míčko (aspoň myslim) 

To zcela určitě. Kdysi jsem se setkal s jednou bílou, a bylo to pěkné svezení. To označení bylo Mi 16?  To už přesně nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic Jj, do výroby by šla zřejmě vezre o něco míň výkonná, než byl ten koncept na autosalonu. Na anglických webech se o něm dá dočíst víc. První objednávky údajně začaly z jara 2020 a v říjnu 2020 měly být doručeny. Jak to pak dopadlo nevím. Četla jsem ale, že do sériové výroby ho chtějí taky, jen se musí vypořádat s přechodem na elektromobilitu. Např uvedení do sériové výroby u elektrického konceptu E-Lenend (inspirovaného modelem 504 Coupe r.v.1970) bylo prý vyčísleno na 250 milionů euro. Já jen doufám, že nejdou cestou, kdy postupně úplně zaniknou benzínové motory. To bych nerozdejchala...

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...