Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

My lion ❤️ My love 406 2.0i


Suzanne Dzupik

Recommended Posts

Pche, to tady sedlal každej druhej :D Já třeba 1.8, 16V, takový auto už dneska člověk nekoupí, škoda no, bylo to asi to nejlepší co se kdy vyrábělo.

Jinak si dovolím poznámku, motor V4 je nesmysl, 4válec není do V, to je jen šestiválec, takže to označení je blbost

2009-04-09  18-24-31 - 125.JPG

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná 406. Je poznat, že ji o ní pečováno:super. Pokud už nějaký ,,túnink", tak originál zadní křídlo;). V interieru lze vyplnit různými ,,doplňky", joko je například originál rádio s ovládáním pod volantem, tempomat, palubní počítač, samozatmavovací zpětné zrcádko a mnoho dalších věcí, které mají či nemají dnešní moderní současní vozidla. Jinak bolest u 406 kromě prahů, tak horní uložení předních tlumičů., Je lepší preventivně vyměnit, Jeliko je zákon schválnosti, že pružina praskne v nejnevhodnější dobu. Nejen já mohu ,,vyprávět".
 Sedačky jsou měnění za původní s mikroplyšem?
Jedná se o motor RFV 2.0i 16V?
Peugeot 406 je opravdu zajímavý svojí karoserií, kterou je škoda ,,ničit" nějakým ,,tůninkem". 
Ale to je u Pežotů ,,normální", že se liší od jiných vozidel. Hlavně komfort jízdy. 406 je žrout kilometrů. Byl jsem s ním několikrát v Chorvatsku a pohodička.

DSCF5512.jpg

406-zadek.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Jinak si dovolím poznámku, motor V4 je nesmysl, 4válec není do V, to je jen šestiválec, takže to označení je blbost

Nebuď tak přísný, třeba moje žena ani neví, že motor nějaké válce má 😁 Klobouk dolů před @Suzanne Dzupik👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vagi No z vyzkoušeného na ošetření kůže jsou dobré přípravky značky Meguiars 👌 není špatný ani Chemical guys leather conditioner 👌 Naopak jsem slyšela, že někomu dělal fleky Carlson ve spreji, tak tomu bych se raději vyhnula 👎 No a bylo mi doporučeno, ať vyzkouším Dodo juice z Autohifi, prý je taky perfektní 🤷 

@Pepito Děkuji moc. Nějaké profi fotky se svou 406 mám v plánu teď někdy soon, tak sem určitě pak taky nějakou z nich přidám ☺️

@Moral3z Děkuji pěkně 🤩 A myslím, že ta smečka ještě rozhodně není kompletní. Ještě kéž by se časem objevila někde např 406 3.0, za rozumnou cenu, nebo nějaká 406 se záběrem na všechna 4 kola, ale ty sehnat, to tedy bude oříšek 🙈😀

@Pe.Tr Tak ta je naprosto úžasná. Taková vymazlená a naprosto luxusní barva... Pecka, Peťo 👌💞

@HonzaZ Přesně, v té době opravdu nadčasové auto 👌 Pořád má spoustu obdivovatelů a podle mě vždy mít bude... Je vidět, že víš o čem mluvíš, když jsi ji měl doma taky 👌😀

@Radek Hurvajz Ano, uznávám, V4 je nesmysl. Lze použít nějaké jiné označení pro čtyřválec? Zřejmě leda tedy použít 16V, což sice označuje počet ventilů, nikoli válců, ale je pravda, že je to z toho jasné 🤔 ...406 1.8 pár mých přátel má, ale zkoušel jsi dvoulitr? Vážně úžasnej motor. Kamarády Baworisty, co nadávali na Peugeoty, jsem v ní svezla, předvedla jsem jim záběr do kopce a doslova jim všem vždy spadla brada. Pak neřekli na Peugeota jediné špatné slovo 😀 No a že ji sedlal každej? Mě to nevadí. Já prostě miluju ty její linie, pro mě naprostá dokonalost 😋💞

@OK406 Úžasný poučný koment. Díky moc za něj. S tím návrhem co vylepšovat máš recht. Origo křidýlko by se mi tam líbilo, ten interiér taky super nápady, ano takovou nějakou cestou určitě chci jít. Motor je RFV 2.0i 16V, trefa úplně přesně, je vidět, že se vyznáš 👌😀 No a s těma sedačkama si úplně jistá teď nejsem, jestli jsou původní, nebo dodělávané, ale každopádně jsou parádní, včetně výhřevu, el. polohování a el. posuvu. Přesně jak píšeš, 406 byla a dodnes jsou velice komfortní. Místa jako v obýváku a ať jedeš 100 nebo 160, stále máš uvnitř pocit, že jsi v bezpečí, pluje jako loď 👌❤️

@MJSytic Wow, co to tam máš za kamery? 😯 Jinak, jsem ráda, že se mi ve vlákně objevují další 406, jen se pochlubte, klubáci svýma kráskama, ráda se pokochám a nasbírám inspiraci 👌👌👌

@radim.1008 No že jo? Spousta lidí v ní nikdy neseděla. A většinou jsou to zrovna ti, co ji nejvíc pomlouvají. Já na ni nedám dopustit 💞 Heleď, můžem dát někdy srazík a svezu tě 😉 Btw, podle úvodky máš taky doma hezkou sbírku Peugeotů, koukám 👌😃

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

Nebuď tak přísný, třeba moje žena ani neví, že motor nějaké válce má 😁 Klobouk dolů před @Suzanne Dzupik👍

Oh, děkuji mnohokrát za zastání ☺️🙏🤩 Napsala jsem to sice špatně, ale jak motor vypadá vím ☺️ Znám dokonce velikou spoustu kluků, co v tom tápou a jsou schopni např prodávat BMW s motorem V6, přitom je to úplný nesmysl, protože žádné BMW nemá motor do V, ale jsou tam motory o ŘADOVÝCH válcích, tedy by správně měli napsat R6 a ne V6 ☺️ Dokonce existují i takoví kluci, co si stále pletou rozdíl mezi označením a napíšou, že jejich čtyřválcové auto má motor 4V, což by pak chudák auto mělo jen 1 válec (4 ventily) 🙈😂

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic Neskutečné, nemám slov 🥰 No a pak že 406tky nejsou líbivá auta... Ono i to, jak Peugeoty tenkrát proslavil film TaxiTaxi, že? Tam byla tuším ta s třílitrovým motorem. Nedávno jsme takto jeli se 406 V6 combi a míjeli jsme vlak... No první, co nás hned napadlo, byl film TaxiTaxi... 😃 Nedalo mi to, musela jsem to sestříhat 🙈😂

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217770169678333&id=1604146528

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Suzanne Dzupik taky vítám dalšího se 406 :papa

@čakom na tu tvoji smečku lvů jen tak někdo nemá :D 

Tak taky se tu vetřu :D stříbrná je 2.0 benzín, modrá je 1.8 s lpg. A prahy potvrzuji, na modré už plastická operace proběhla, stříbrná se dočká letos ( pokud se zadaří)

IMAG0577.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MJSytic napsal:

:D Ano, těch filmových aut je tu poměrně dost. Tohle byl zrovna seriál "Legenda"

Máš pravdu že těch filmovacích aut je tu vícero a některá už jsou na pravdě boží. Ale srandy se s nima při natáčení užilo i když někdo byl pak hladov protože na něj nezbyl oběd a já jsem si toho vědom a pokud vyjde nějaké další natáčení a sejdeme se tam tak slibuji že Ti přenechám svůj oběd. 

Jinak Tě tady samozřejmě taky vítám. Já osobně jsem 406 nesedlal ale jeden ze zákazníků ji provozoval takže jsem se s ní párkrát svezl.  Už jsem se svezl se spoustou aut různých značek ale peugeoty mi tak nějak sednou do ruky nejlíp. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, MJSytic napsal:

:D Ano, těch filmových aut je tu poměrně dost...

Jo, třeba seriál Whiskey Cavalier. ;) A Paříž v Praze. :D

DSC_3787.JPG

před 2 hodinami, čakom napsal:

Ja tu sem radeji svoje 406 davat debudu :cool:

A já čekám, kdy se objeví ta tvoje zahrada plná 406tek. ;):D

před 9 hodinami, Suzanne Dzupik napsal:

 

@radim.1008 No že jo? Spousta lidí v ní nikdy neseděla. A většinou jsou to zrovna ti, co ji nejvíc pomlouvají. Já na ni nedám dopustit 💞 Heleď, můžem dát někdy srazík a svezu tě 😉 Btw, podle úvodky máš taky doma hezkou sbírku Peugeotů, koukám 👌😃

Svézt se klidně někdy v kůži nechám. :DAle lepší bude, když se přijedeš podívat na sraz do Chocerad v květnu. ;) Jo taky doma něco mám, nejnovější přírůstek je 306 cabrio, koupená loňskou zimu. :D Teď momentálně bez interiéru, ten je u čalouníka na opravě. Můžeš si o mém vozovém parku přečíst ve vláknech. :mad::D

Ps: proč mi nejdou na mobilu odmazat označené nicky v citaci? :myslim

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Suzanne Dzupik napsal:

..   nebo nějaká 406 se záběrem na všechna 4 kola, ale ty sehnat, to tedy bude oříšek 🙈😀

Tak to přeju hodně štěstí, o 406ce 4x4 jsem nikdy neslyšel a vlastně si ani neumím představit jak by to šlo řešit ale netvrdím, že na 100 % nebyla. Taky jsem nevěřil, že by 406á kombi byla v sedmimístné konfiguraci, až dokud jsem jí neviděl na nějakém srazu

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...