Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

My lion ❤️ My love 406 2.0i


Suzanne Dzupik

Recommended Posts

Ahoj klubáci, kamarádi, vy všichni, co jezdíte pod tou správnou značkou, pod značkou francouzského lva... ❤️

Ráda bych vám všem, jako nová členka, představila svůj střed vesmíru, Peugeot 406, poháněný benzínovým motorem 16V o obsahu 2.0. Kožená sedadla v el., klimatizace, no a pustupně budu mazla tunit a vylepšovat, protože on si rozhodně péči zaslouží.

Všeobecně tuto značku miluju nejen pro točivost motorů Peugeot, ale i pro design a smysl pro praktičnost. Ve sněhu, či v blátě, tato auta vyjedou kamkoli, člověka nenechají ve štychu a už v základě mají takovou výbavu, o jaké se majitelům jiných, mnohanasobně dražších značek aut ani nesní.

Plus 1x foto 306 od nás z rodiny: PEPÉ je už starší pán, ale je to mazel, co svoji rodinu ve štychu nenechá. Jestli jsou auta, co mají duši, tak právě on ji určitě má ❤😉

Peugeot forever a ať vám to všem jezdí!!! 😉💞🥰

PS: Postupně přidám fotek víc ☺️

IMG_20210326_152337.jpg

IMG_20210326_152438.jpg

IMG_20200217_134110.jpg

IMG_20200217_130330.jpg

IMG_20200217_130300.jpg

IMG_20200217_131015.jpg

FB_IMG_1616771307349.jpg

inCollage_20210331_010134217.jpg

IMG_20210331_191728_1966.jpg

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR @Petr 3008 Děkuji za reakci, moc si toho vážím 😉 A máte pravdu. Peugeot je krásný takový, jaký vyjede z výrobní linky. S tuningem je třeba opatrně, aby nezaniklo, co ho dělá tím, čím je. No není ten čumáček dokonalej? ☺️🥰😁 Taky si právě říkám, že možná nakonec dostane jen pořádné liťáky a k tomu moji lásku a pravidelnou péči 🙈😅

Mám k němu i servisní knížku a ten fešák má na kontě teprve cca 160k km, podstivě dokumentovaný veškerý servis...👌 No nezamilujte se 🙈😀

Kluci, máte u mě oba veliký like, hned jak mi přibudou na kontě 😉😀

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406ka byla ve své době jedním z nejoblíbenějších aut v dané kategorii. Bohužel už se na spoustě z nich podepsal zub času a tak z ulic a silnic zmizely podobně jako jejich taky velice oblíbený předchůdce, 405á.

Bacha na korozi prahů, to bylo u 406ky dost bolavé místo. 

Jinak ta Tvoje vypadá moc hezky, kožených interiérů nebylo moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Děkuju. Prahy říkáš? No dobře. Před zimou mu pěkně nastříkáme podvozek. Je znát, že byl garážovaný a moc nejezdil, takže podvozek zatím v TOPu. Je pravda, že jich dost už ubývá, ale jinak, u těchto starších Peugeotů mě udivuje ta tuna pozinku, co se dávala. Jiná auta z těchto let jsou úplně v nesrovnatelných stavech. Co jsme měli v rodině 406tek a ta bezúdržbovost je neuvěřitelná. Krom pravidelných servisů samozřejmě. Mám ještě BMW a tam, sotva pořeším všechny chyby na palubovce, už tam svítí další 😀 A ceny dílů taky úplně jinde 😂

@čakom Děkuji ti a nápodobně 👌👋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Peugeoty byly povětšinou pěkná auta vždy, ale 406 byla naprosto geniální. Ta se na rozdíl od jiných modelů nemůže okoukat. No a ještě když je v pěkném stavu..  👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, @HonzaZ 508 taky výborná volba. Příbuzný @ElektronikCZ má 406tky hned 4 a k tomu ještě jednu 306 a jedno 206 Cabrio. Jsme rodina bláznů prostě 🤫😅 ...viz foto (Cabrio teda na fotce není, přibylo do rodiny teprve nedávno) ☺️ 

@radim.1008 @Petr 3008 Děkuju moc. Taky mám ráda od Peugeota všechny typy, ale 406 je teda vyloženě moje srdcová záležitost ☺️😀

IMG_20210326_184256.jpg

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Tě tady ještě jednou vítám. :papa Ta poslední umělecká fotka je moc hezká. :super :potlesk 406 je pěkná. Je vidět že bylo o ní vždy dobře pečováno. :super

Přeji mnoho šťastných kilometrů a ať Ti mazlík dělá radost. Značka Peugeot je také moje srdcovka od roku 2006 kdy jsem si pořídil první 206. Teď sedlám 206cc,2.0,100kW a jízdu si vždy vychutnávám. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petr 3008 napsal:

Peugeoty byly povětšinou pěkná auta vždy, ale 406 byla naprosto geniální. Ta se na rozdíl od jiných modelů nemůže okoukat. No a ještě když je v pěkném stavu..  👍

Je fakt, že 406ka byl vlastně prvni Pažrout, kterýho jsem kupoval protože jsem ho chtěl. Předchozí 309 i 405 byly vždycky náhradní řešení (309 namísto dvojkovýho Golfa (všechno  v daném rozpočtu hrozný ludry), 405 místo Passata B3 TDI (to už jsem byl v klubu a nabídka Krmyho byla za půlku běžné ceny Pašíka a to pak není moc o čem přemýšlet).

407a se mi ale nikdy nelíbila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...