Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

MYPEUGEOT APP


BubakGS

Recommended Posts

...mno... nevim jak u jinych aut, ale ja mam s Rifterem problem (model 2020, full navi). Auto aktulizovane, telefon taky a apka (vsechno potrebne ma povolene) se pripojuje k autu naprosto nahodne a stejne tak nahodne uklada jizdy - nekdy jo a nekdy ne.

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stává se, že jízdu neuloží a pak se objeví při příští jízdě. Potom se mi také stalo, že určitá verze MyPeugeot app se nechtěla spojit s autem. Musel jsem se vrátit k předešlé verzi pomocí apkmirror.com a počkat na novou verzi kde již bylo opraveno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 8. 4. 2021 at 20:38, stankobn napsal:

Vymazat cache aplikacie, vynutit zastavenie appky a nasledne restart telefonu. Dost to pomaha. Netreba hadzat vinu hned appku. 

:D to delam... ale i tak ... ted ta posledni verze je tedy o neco lepsi ...  ..ale ne o moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale jo, vime...  ..pises si ajtakem, co (krome jineho) mobilni apky ve 2 tymech vyvyji debuguje a resi zakaznickou podporu   :D ... neboj ...   holt mam telefon, ktery se s Pazoutem moc nemusi ...   ...ted zase vysla dalsi aktualizace MYPEUGEOT ... a je to zase o fous lepsi... ..ale holt zrovna u me to neni uplne gut...  ...muzu zkusit hodit svuj soucasny telefon do kopriv a zkusit jiny... ..ale zatim nemam duvod...

 

EDIT:  .. Android Auto mi naopak funguje dobre.. po kabelu, samozrejme....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Hmmm, auto máme od konce května, párování s autem a "zrcadlení" probíhá bezproblémově s car play, pouze tato "skvělá" appka si načetla pouze první jízdu a dál ani ťuk... Už se ani nesnažím ji rozchodit, patrně odinstaluji či zruším účet. Bohužel.

Upraveno uživatelem SCT77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak koukam, ze nekdo ma kliku a chodi mu ta apka ok, jiny (jako ja) s tim ma problemy. Na mem fungl novem POCO F3 se apka pripoji korektne tak 1nou ze 3 pokusu. Nastesti auto si par jizd zpet pamatuje samo a kdyz se spojeni povede, tak se to donacita ... ...no ale *neumím psát slušně* me to...  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
V 22. 6. 2021 at 13:35, BubakGS napsal:

no ale *neumím psát slušně* me to

já s tím měl neustálý problém, tak mě to sr...lo, že jsem se s app rozloučil. Pořád jsem to řešil jako blázen, no a teď mi vůbec ale vůbec nechybí... :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete mi poradiť ako zfunkčniť počítadlo kilometrov na hlavnej obrazovke + stav paliva a dojazd? Už som to skúšal nespočetne veľa krát, nanovo nahodiť auto do aplikácie, potom 

importovať trasy, ale vždy po importe trás sa tam objaví nejaký starý údaj... Jediné čo zostáva reálne na tej hlavnej obrazovke po importe trás a nonovo pridaní auta je priemerná spotreba za posledný týždeň.

Počet KM a stav paliva v nádrži tam zakaždým hodí nejaký starý údaj a ani km nepripočítava na tejto obrazovke a stav nádrže sa tiež nemení, jediné čo sa tam mení je ten priemer za posledných 7 dní.

Inak jazdy nabiehajú všetky normálne... Viete niekto poradiť prosím ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/2/2021 at 2:38 PM, mmartinkovic said:

Nemas zle nastaveny filter? da sa tam vybrat, tyzden, mesiac, rok, vlasne.
Ak tam ams zadany zly typ moze ti to zle vypisovat.
Mne sa po pripojeni aktualizuje stav, a po dokonceni jazdy, je tam akutalne pocitadlo km, priemerna spotreba za dany den,mesiac, rok atd.

Je jedno či dám deň, mesiac, rok, od začiatku, stále tam je stav rovnaký....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...