Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MYPEUGEOT APP


BubakGS

Recommended Posts

No tak mi řekni, kde je chyba? Můžu se zeptat, co máš za telefon a op. systém? Nebo já fakt nevím...

Ještě edit, teď jsem se pořádně podíval ze včerejška tam nejsou první tři, ale první dvě a poslední. Jízd bylo celkem 5, takže chybí 3 a 4, které byly nejdelší.... :) Tak já fakt nevím...

Upraveno uživatelem kupák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som asi jeden z mala ludi, ktorym funguje appka bez problemov. Oznami mi, ze mam 15% paliva a postupne po 1% menej a menej. Dnes uz pisala 7%. Ked natankujem, vzdy mi zahladi, ze sa zistilo tankovanie a chce, aby som zadal sumu za liter. Vzdy mi nacita jazdy. Proste nemam s nou ziaden problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám Motorolu s Androidem 10. Dnes ráno ze dvou jízd zapsána jedna. Celou cestu do práce se mi na displeji střídavě objevovaly dvě hlášky o přesušení bluetooth spojení a že se nepodařila aktualizace kontaktů, že spojení bylo přerušeno. Jen posledních asi 10 minut to přestalo a telefon byl připojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No a já po aktualizaci apky na 1,36 ,galaxy S10 s androidem 12,a stále bez problémů.:super

Jen to psalo,že vypršel ňákej čas nebo co a chtělo to znovu přihlášení do aplikace.Jinak o té aplikaci vůbec nevím a chodí jak má.😀Až začínám mít strach,jestli to není špatně.😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Spoľahlivosť MyPeugeot je skutočne mizerná. Po aktualizácii z verzie 1.36.0 na 1.36.1 (tiež niekedy v tom čase v mobile prebehla aj aktualizácia Android Auto) sa mi z auta do mobilu neprenášajú dáta. Ak nejaká verzia funguje, netreba aktualizovať. Inak je to lotéria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja problem s appkou nemam ziadny. Vsetko funguje ako ma aj co sa tyka spojenia. Kazdu jednu jazdu mi to hned nacita. Ked to niekomu funguje a niekomu nie, problem zjavne v appke nebude. Treba hladat problem so spojenim vo vasich mobiloch, resp v zabezpeceni a povoleniach pre appku MyPeugeot. V poslednej dobe napr vyrobcovia ako Xiaomi, Samsung a Apple dost obmedzuju aplikacie beziace na pozadi a to je to ze treba si nastavit appku MyPeugeot aby bezala na pozadi bez obmedzenia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, u 308 mi to momentálně funguje normálně a u 5008 výše zmíněný problém s připojením BT, ale počítám že při dalším spuštění (ve čtvrtek) to pro změnu pojede normálně... :myslim

U telefonu S10 žádné omezení používání na pozadí nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niektorým na zahraničných fórach na načítanie chýbajúcich dát z posledných jázd pomohol reštart android mobilu a následne spustenie MyPeugeot appky. Tiež sa odporúča počkať s pripojením mobilu cez USB, pokým sa mobil nespojí s autom cez bluetooth.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...