Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

E-shop, hledám pánskou mikinu Peugeot se zipem


Suzanne Dzupik

Recommended Posts

EDIT... Již je vše v pořádku. Po registraci se mi e-shop ukázal v menu. Omlouvám se za téma a prosím o jeho smazání, ať tu nepřekáží ☺️

Btw, líbí se mi tu... Asi tu s vámi rovnou už zůstanu 😀

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96@Pepito@Verýsek To je tak milé... Jste tu opravdu úžasná parta.. Všechny kluby by si z vás mohly vzít příklad. I co jsem tak namátkově prošla témata, tak je vidět, že tu držíte při sobě, žádné nenávistné komentáře nebo výsměch těm, co prosí radu.. Vždycky říkám, že lidé stejných zájmů by si měli navzájem pomáhat a držet při sobě.. 👍 Za něžné pohlaví ve vedení jsem také moc ráda, to se moc často nevidí 👏 Mám doma Peugeotka a BMW a ani na jednoho z nich nedám dopustit. Obě auta jsou moje srdcovky 💗 

Příbuzný, pro kterého jsem k vám původně přišla sehnat mikinu, tak ten má Peugeotů dokonce 6, jeho tatínek má dalšího, moje maminka je taky na Peugeoty... No prostě u nás je to už snad i vrozená "nemoc" 😅 Opravdu se už moc těším na nějaký ten sraz a jistě nepřijedu sama 😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky Tě tu vítám a rovnou upozorňuju, žes vlezla do "jámy lvové" a hrozí Ti nebezpečí, že se - stejně jako několik dam před Tebou - chca/nechca dostaneš do vedení (vzpomeňme na Netopýrku, Aku, a já už ani vlastně pořádně nevím kolik pažoutích dam ve vedení tohohle spolku bylo - každopádně při tom, jaký je tu poměr chlapů a žen to číslo žen ve vedení není nezajímavé)

Vše v dobrém - ber to jako fór :D

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co, tak sme diagnózy ... 😂😂😂 se za to nestydíme... 😂 hele super... holky berem všema deseti... takže vítej... 🤩 a neboj se projevovat...

Medvěde je obecně známo, že ženy světu vládnou... 😅😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Nejsem si jistý, jestli @aka byla ve vedení, jestli to nebyla jen našeptávačka @Netopýrka :D Ještě jsi zapomněl na @Verýsek + stávající předsedkyně @Weri 605. A to je asi všechno, na víc si také nevzpomínám. Ale pak tady máme mnoho dalších dívek, které ve vedení nejsou, ale významně ovlivňují jeho chod. Pochopitelně k lepšímu ;) Jmenovat je nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Suzanne Dzupikpůlka rodiny, kde vládne Peugeot... No paráda.. Sem snima.. Bereme je všema deseti :)

Hezky o nás smýšlíš, tak doufám, že tě brzy neodradíme :D přece jen neee vždy je to tu růžové :D

Takže ještě jednou Vítej u nás v klubu magorů a diagnóz :D:D:D

A naše paní přecedová je skvělá.. Dohlíží tu na nás, aby tu nebyl čurbes :D tak doufám, že ve vedení dlouho zůstane. 

Upraveno uživatelem Verýsek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 @Medvěd @Weri 605 @Péťa @Verýsek Tak teď jste mi ale udělali hooodně velkou radost 😀 Jsem ráda, že takových "pacientů" je nás víc 🙈 Já už jsem na tom tak špatně, že se za svoji nemoc ani nestydím a léčit bych se striktně ještě i odmítla 😂 Tvrdím, že tahle auta mají snad i duši. Já těm svým dala dokonce i jména... Miluju vůni benzínu, zvuk motoru bych si mohla pouštět před spaním na dobrou noc a kdyby si to moje auto přálo, klidně bych mu do nádrže natankovala třeba i RedBull 😋😂 

Studuju manuály, procházím diskuze, YouTube atp, jen abych měla přehled, jaký typ s jakým motorem se kdy vyráběl a abych náhodou nepoužila nic jiného, než co doporučuje přímo výrobce... Myslím, že s váma si budu rozumět... Je mi jasné, že všude se najde občas nějaký ten "prudil", ovšem... někde je to každý druhý příspěvek, jinde jen výjimečně...

Jak sleduji lidi ve svém okolí, mám už i pocit, že členové v každé automobilové komunitě mají opravdu své specifické povahové rysy. Prostě auto není jen auto, je to životní styl 😉 

Kdokoli z klubu budete mít někdy cestu na Vysočinu, dejte vědět, srdečně vás zvu na zastávku u mě na občerstvení, pokec nebo odpočinek. Ráda uvítám každého, komu bije srdce v rytmu motoru té správné automobilky 👍💗 A ještě jednou díky všem za krásné přivítání. Moc si toho vážím...

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...