Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

E-shop, hledám pánskou mikinu Peugeot se zipem


Suzanne Dzupik

Recommended Posts

před 18 hodinami, brixtr napsal:

Máme tu vlákna v sekci Naše káry tak se nestyď a pochlub se :) 

jinak tě tu taky vítám 

Ooo, děkuji...

No tak jooo, lets go! 😀 Přidám tam mazlíka ještě dneska, ať tu nejsem jen za čtenářku 😉😁 Pořádně to tu rozjeďme, za tři dva jedna.. 👏😅

Btw, to by jste nečekali... Tak já sem jdu schánět mikinu příbuznému, kamarád mě nasměruje k vám a teď co nevidím - ten příbuzný u vás má profil taky 😂😂😂 (ElektronikCZ 🤫)

Tajnůstkář... To jsem tedy netušila 😀😀😀 No ale o to větší tedy bude mít jistě z dárku radost, když tam bude mít vlastně i logo tohoto klubu i svoji přezdívku... Tak to je pecka 🙈

Upraveno uživatelem Suzanne Dzupik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, MJSytic napsal:

Co jsem viděl na FB, tak to moc nehrozí :aut:D

Když tak si mě přidej na FCB... Kamarádi, co milují motory jsou vždy vítáni a ten kdo fandí Peugeotu a BMW, tak ten obzvlášť 😉😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to E-shop, hledám pánskou mikinu Peugeot se zipem

Omlouvám se, trošku se nám tu ta diskuze nečekaně rozjela i jiným směrem... Nebylo to původně v plánu ☺️

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Těsně předcházející přispěvek se necituje!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda @Radek Hurvajz... a už to děláš zas... 😂 Hele ukážu ti jak na to....:

Ahoj Suzanne Dzupik.. Je super, a krásná náhoda, jak se to všechno sešlo... Vidím, že jsi nová a tak tě poprosím, přečti si pravidla fóra.. Třeba citace hned předchozího příspěvku se nedělá. Určitě v pravidlech najdeš i spousty jiných tipů... Dneska ti to promíjím a s dovolením přesunu i celé tvoje téma do pokecu. Tato sekce totiž patří komunikaci s vedením. Jinak jsem rád za další kopretinu v Clubu..

 

VIDÍŠ...? 😃 Takhle je to hezčí, milejší a bez !!!!!!! 😠

🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brekeke, nemam čas se tu vypisovat, takhle to stačí, pochopila, je zběhlá na jiných forech atd.

Prostě jasně stručně, že je to kopretina neznamená že bude mít jinej metr :D

Šéfová Kopretino naše :D:D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji @Weri 605 za tvůj přístup a optimismus. Ano, přísahám, nebylo to úmyslně a příště už se nestane... Hned jsem totiž běžela nastudovat pravidla k příspěvkům na fóru ☺️ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...