Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praha - Brno - Zlín - Ostrava - Loštice - Zábřeh


Recommended Posts

Zdarec, tak 30.3.2021 jedu ráno kolem 10:00 přes Brno do Zlína, pak odpoledne ze Zlína na Ostravu, přespím a něco popracuju a pak se vracím přes Loštice (syrečky) do Zábřehu. Kdyby někdo něco chtěl převézt, dovézt, dejte vědět. 

@radim.1008 @Radek Hurvajz @Klemoň (syrešky foňafééééé) 

auto Mazda 3 (z Ovy si ještě povezu 2x 235/40/18 :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

Zdarec, tak 30.3.2021 jedu ráno kolem 10:00 přes Brno do Zlína, pak odpoledne ze Zlína na Ostravu, přespím a něco popracuju a pak se vracím přes Loštice (syrečky) do Zábřehu. Kdyby někdo něco chtěl převézt, dovézt, dejte vědět. 

@radim.1008 @Radek Hurvajz @Klemoň (syrešky foňafééééé) 

auto Mazda 3 (z Ovy si ještě povezu 2x 235/40/18 :D )

V Lošticích dopobručuju syrečkovou cukrošku (bude-li otevřena). S tamními větrníky jsem překvapil několik mých přátel až tak, že se na čas skoro stali nepřáteli 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito to vyzvednout od  @Klemoň zmaknu, i dovezt. Jen to zabali a vydezinfikujeme 👍., Ale bude malo casu asi, domluvime se po sz. Resp. Kdyz by to melo klapnout tak Klemon to vydezinfikuje, zabali, ja to taky vydezinfikuji a dovezu.

Pneu mi doveze Mates od Pe.Tr v nedeli, takze prostor je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro klid Pepita :  ten ovladač je v bublinkovém sáčku už přes rok - tam Covid na 100% není a ta bublinka je daná do normálního sáčku a dáno teď do mrazáku. A až dorazíš tak ti to donese Kůstka . Stačí ??? Jo a přihodil jsem tam ještě podložky kol klimy a nějaké šňurky s přísavkami co k tomu patří . . . to bylo v sáčku neotevřené 4 roky , takže také bez Covidu.  Jinak vše dnes Jirkovi Kůstka předala. Ani nevylezl z auta aby mi zamával . . . lenora jeden . . .

Jinak teploty poklesly . ale bolest hlavy stoupla  😥   Ale jinak jsem na tom vlastně dobře , na rozdíl od těch v nemocnicích, takže nač si stěžovat . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Klemoň napsal:

 Ani nevylezl z auta aby mi zamával . . . lenora jeden . .

Nova kara, tvl tak kazdou vterinu, kdy jsem v ni, tak venuju jejimu zkoumani, a stejne bych nevylez 👅👅👅💉💉💉💉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...