Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ve které ZOO podpoříme lva?


Péťa

Kterou ZOO chcete podpořit?  

33 hlasů

  1. 1. Kterou ZOO chcete podpořit?

    • ZOO Praha
      1
    • ZOO Chleby (Středočeský kraj)
      6
    • ZOO Dvůr Králové nad Labem (Královéhradecký kraj)
      6
    • ZOO Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
      1
    • ZOO Plzeň (Plzeňský kraj)
      0
    • ZOO Liberec (Liberecký kraj)
      0
    • Park exotických zvířat Dvorec u Borovan (Jihočeský kraj)
      2
    • ZOO Brno (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Hodonín (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Olomouc (Olomoucký kraj)
      2
    • ZOO Ostrava (Moravskoslezský kraj)
      1
    • ZOO Zlín (Zlínský kraj)
      4
    • Jiná (uveď v diskusi)
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

To červený auto dostanete na konci hry... je to ale dlooouhá hra... jmenuje se ŠETŘI.. každej měsíc do prasátka 5.000,- a tak asi za 15 let dostanete to červený... 😅 ale dá se i podvádět...  Každej měsíc dejte lízingovce 15.000,-, můžete si ho půjčit hned a asi tak za 5 let bude vaše... 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 11 hodinami, Hafity napsal:

S uzarděním přiznávám, že kdyby se tady vo tom nemlelo, tak jsem si teho nevšimnul....

a já si bez mrknutí oka nechal vytisknout ten špatnej.. 🤣, ještě jsem se divil proč mi to přišlo 2x 🤣🤣. Tak asi tak no... plná hlava jinejch starostí, tak si ani nevšimneš.

Jinak díky, je to parádní :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Péťa napsal:

Vy jste hrozně nedočkavý. Dejte @Weri 605 chvíli čas. Víte, jak je těžké domluvit s Air France soukromý let menším Airbusem? Až to bude jasné, dostanete termín odletu z Ruzyně do Sochaux a tam si pixlu vyzvednete. Jen cesta zpět bude váš problém po vlastní ose.

Tady by opravdu chtěl každý všechno teď hned. Uvědomte si, že tohle všechno dělá @Weri 605 s @ChouLu na úkor svého volného času ;) A když půjdete k oficiálnímu podejci, budete na ten červený zázrak čekat podstatně dýl, než ho vyrobí :P A to jsou, na rozdíl od jmenovaných, za to královsky placeni :P

Já teda bych s dovolením když budete dělat tu hromadnou objednávku na ty červený zázraky tak tu barvu bych abych nevybočoval tolik nechal ale oblíkněte mi do ní Travellera 🙃 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že jsem hodnej maminka mi to taky říkávala asi tak před 25 lety.  Ale tak uznej že když už ty káry budeš objednávat tak v tom množství se jedno odlišný ztratí jo a když by mělo TZ tak by to bylo nejlíp aspoň bych ty ostatní mohl vozit po servisech když by bylo potřeba ( vlek si umím půjčit) 😂😂😂

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taaak jen pro informaci..... :)

- nemám čas hlídat pravidla hry, takže si hrajte a pak mi jen pošlete fotky těch aut a prasátek... 😃

- ne Veno, žádný tažný...!!! Promiň, ale to už je fakt trochu moc.... 🤨   😁😁😁

- peníze dorazili do zoo včera ... a ještě po tý noční vlně emailů, sem posílala 0:54 do zoo naše logo (díky @ChouLu 😅), aby mohli vyrobit cedulku k výběhu... :) - asi měli taky noční, stejně jako já a ChouLu, páč mi hned 0:56 odpověděli, že super .... 🙂 to bylo tou dobou, kdy už většina z vás chrápala, aby tady už v 6 ráno mohla burcovat...! 😂 takže vyhlašuju, že než pudu spát, tak to tady zhasnu a rozsvítím vám to, né ráno v 8 až vstanu, ale v 11 až se probudím... 😂😂😂 tak se stihnu i nasnídat než odletím do práce... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu dobrá. Ale jen pro informaci protože včera neděle byla tak já jsem si dal šlofíka po obědě takže jsem byl vzhůru ještě když mi přišel ten opravený certifikát. A normálně vstávám +- 7,30 abych na 9 mohl být v ordinaci.  

 

 

No hele já si myslím že když by sem nahlídnul nějakej ten dr. přes duševní zdraví tak nás nechá většinu pochytat do svěracích kamizol a svézt do jednoho pavilonu.  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No neee já jen ať neletíte špatně, ty letenky taky něco stojí 😁

Jinak je to od vás pěkný s prominutím ojeb, že mě vynecháváte. Já bych ještě jedno červené klidně uživil 😁🤭

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...