Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ve které ZOO podpoříme lva?


Péťa

Kterou ZOO chcete podpořit?  

33 hlasů

  1. 1. Kterou ZOO chcete podpořit?

    • ZOO Praha
      1
    • ZOO Chleby (Středočeský kraj)
      6
    • ZOO Dvůr Králové nad Labem (Královéhradecký kraj)
      6
    • ZOO Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
      1
    • ZOO Plzeň (Plzeňský kraj)
      0
    • ZOO Liberec (Liberecký kraj)
      0
    • Park exotických zvířat Dvorec u Borovan (Jihočeský kraj)
      2
    • ZOO Brno (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Hodonín (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Olomouc (Olomoucký kraj)
      2
    • ZOO Ostrava (Moravskoslezský kraj)
      1
    • ZOO Zlín (Zlínský kraj)
      4
    • Jiná (uveď v diskusi)
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Veverko, zrovna jsem tu chtěl psát, že jsem rád, že nevyhrává ZOO Praha... Pokud někde dopadnou nějaké dotace/covid náhrady, tak kam půjdou první?? (a že to zvířátkám přeju víc, než podnikům generujícím stovky mil.-mld. rocně)... Tak bych byl pro, kdyby se toho někdo ujal a pokud by se vybrala slušná částka, tak aby se domluvil třeba nějaký štítek/plaketa bo tak něco.. A to vše spíš v nějaké menší ZOO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Péťa napsal:

Přiznávám, že na něco podobného jsem myslel, bylo to tak už v roce 2008. Ale chtěl jsem to řešit, až bude jasná částka a lev, který ji dostane. Pak kontaktovat ZOO a domluvit se. Ona cedulka v zavřené ZOO není tak podstatná ;)

OK, tak cedulka musí být taková, aby vydržela aspoň 72 měsíců jenom třítýdenních lockdownů, než tam zase pustěj lidi... 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Péťa napsal:

Přiznávám, že na něco podobného jsem myslel, bylo to tak už v roce 2008. Ale chtěl jsem to řešit, až bude jasná částka a lev, který ji dostane. Pak kontaktovat ZOO a domluvit se. Ona cedulka v zavřené ZOO není tak podstatná ;)

Přesně... v zavřený zoo je nám cedulka k prdu... :D ale většinou už to dávají na web... ;)

 

a tady, kdyby sme chtěli je ťu ťu ťu miminko..... 🥰 trošku mě vadí, že se jmenuje Lima a ne Peugeotík, ale za 800 měsíčně může bejt náš... - odpolko bylo na účtu už přes 3000.............

https://spolecnostlaguna.cz/cs/informace-o-zvireti?id=431

 

jinými slovy - byl by problém ho jednou za měsíc podpořit i nadále....?  Chlumec nad Cidlinou je takovej jako skoro všude stejně daleko... tak za ním můžeme pak vyrazit třá na ňákej minisraz... 😍

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si jen matne vybavuju ze tenkrat jsme do prazske zoo posilali 15000 a dostali jsme jednu putovni rodinnou rocni vstupenku ale k realizaci tabulky s logem nikdy nedoslo ,navic zrovna prazskej lev ty cedulky mel na zdi pred vchodem do pavilonu v barve pavilonu a cedulek tam bylo asi padesat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budu za debila z Brna, ale že by naše zoo měla lvy? Tygry měla vždycky, ale lva sem tam ještě neviděl. I když je fakt že se tam dělal novej pavilon šelem, takže tam asi už je. Nicméně jak někdo psal, a v tom má asi pravdu, že velký zoo tuhle krizi zvládnou líp, než menší zoo, takže bude asi lepší dát peníze nějaké malé. Ale asi by mě prvně zajímala reakce zoo, když tam někdo napíše, že chceme dát třeba 10 tisíc, co oni na to řeknou. Jestli jen :jo, klidně můžete, nebo : jee, super, budeme moc rádi. Víte co myslím? Jinak je mě jedno asi které zoo to půjde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám hlas ZOO, kterou vybral @h4wk3y .

Rozhodně podpořím malou ZOO, která nedostává žádné dotace a funguje jenom z příspěvků nás obyčejných lidí. Nikdy jsem tam nebyla a ráda bych to napravila 😊 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by krásný přesvědčit PSA/peugeot,cz, aby podpořil všechny lvy v ČR, všechny ZOO, bral bych  to jako naprosto nádherný marketingový počin. 

Jinak já jsem podpořil Dvůr Králové (ne přímo lvy), Je to osobní, pana Vágnera jsem znal jako kluk a hrozně jsem ho obdivoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, ozzy56 napsal:

tenhle nápad by se měl posunout co nejrychleji k Peugeot.cz,  v této době by pežot získal velký plusový bod u obyvytel ČR, a navíc je to poměrně levná reklama :myslim

 

Proč bychom měli Peugeotu nechat nápad, kterým by se náš klub mohl trošku zviditelnit?
Prvotně jde samozřejmě o podporu lva a vypadá to spíš na nějakou menší ZOO, kde by mohl být recipročně náš klub uveden jako sponzor. Kdyby se do toho pustil PEUGEOT ČR,, pustil by do toho jistě mnohem vyšší částku a my bychom se stali neviditelnými

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2021 at 11:36, Medvěd napsal:

ZOO Tábor (Větrovy) je ve srovnání s jinými ZOO nepříliš známá. Jako jedna z mála soukromých ZOO se před lety negativně "proslavila" - původní majitel nasekal dluhy a celý projekt skončil v ekzekuci. V roce 2015 jí ale koupil nový majitel a zdá se, že se ZOO ubírá tím správným směrem. Osobně jsem v ZOO byl ještě před exekučním období a určitě se zajedu podívat až to bude možné. Domnívám se, že soukromý subjekt potřebuje v téhle chvíli pomoc výrazněji než ZOO pod obecní či městskou správou

https://www.zootabor.eu/zvire/lev-pustinny/

V Táboře jsem byli loni, když jsem byli v okolí na dovolené. Menší ale příjemná ZOO :super 

Nicméně hlas padnul na Dvůr Králové, naší "domovskou" ZOO. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...