Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ve které ZOO podpoříme lva?


Péťa

Kterou ZOO chcete podpořit?  

33 hlasů

  1. 1. Kterou ZOO chcete podpořit?

    • ZOO Praha
      1
    • ZOO Chleby (Středočeský kraj)
      6
    • ZOO Dvůr Králové nad Labem (Královéhradecký kraj)
      6
    • ZOO Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
      1
    • ZOO Plzeň (Plzeňský kraj)
      0
    • ZOO Liberec (Liberecký kraj)
      0
    • Park exotických zvířat Dvorec u Borovan (Jihočeský kraj)
      2
    • ZOO Brno (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Hodonín (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Olomouc (Olomoucký kraj)
      2
    • ZOO Ostrava (Moravskoslezský kraj)
      1
    • ZOO Zlín (Zlínský kraj)
      4
    • Jiná (uveď v diskusi)
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Prosím o vyplnění ankety. Vypsal jsem pouze ZOO, ve kterých jsem našel mezi zvířaty lva ;)

Dobrovolné příspěvky můžete již nyní posílat na klubový účet č.  106206306 / 2010 - uveďte variabilní symbol 562021.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZOO Tábor (Větrovy) je ve srovnání s jinými ZOO nepříliš známá. Jako jedna z mála soukromých ZOO se před lety negativně "proslavila" - původní majitel nasekal dluhy a celý projekt skončil v ekzekuci. V roce 2015 jí ale koupil nový majitel a zdá se, že se ZOO ubírá tím správným směrem. Osobně jsem v ZOO byl ještě před exekučním období a určitě se zajedu podívat až to bude možné. Domnívám se, že soukromý subjekt potřebuje v téhle chvíli pomoc výrazněji než ZOO pod obecní či městskou správou

https://www.zootabor.eu/zvire/lev-pustinny/

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já upřímně vůbec netuším co mám zvolit, nikdy jsem nebyl obrovský fanoušek ZOO, spíš jen kvůli dětí. Samotného mě nikdy nenapadlo že bych tam šel ač mám zvířata moc rád. Takže asi to udělám takticky jako @MJSytic a přikloním se na stranu znalců. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to pochopila tak, že v anketě jsou zoo, které mají lvi.. Nedělám si iluze, že námi poslané peníze budou investovat jen do lvů..., ale primární symboliku to pro nás má.. :)

třeba ta laguna co poslal h456ok3y.. 😂 má lva taky.. :) takže klidně hlas ze Chleb dám jemu... :)

 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jde ještě o to, aby dotyční ty prostředky použili na to, na co budou určeny. Proto vždy celkem nerad takhle něco posílám, protože to končí bůh ví kde. Ale nad tím člověk asi nesmí přemýšlet. Raději. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

Teď jde ještě o to, aby dotyční ty prostředky použili na to, na co budou určeny. Proto vždy celkem nerad takhle něco posílám, protože to končí bůh ví kde. Ale nad tím člověk asi nesmí přemýšlet. Raději. 

To mi přijde jako už přemýšlení za roh... Zrovna lidi kolem zvířat dost často dělají víc pro ně, než pro sebe... A jestli těch pár kaček (protože nemám velká očekávání na zdejší sbírku(btw. potlesk těm, co již poslali na účet)) prožere jen lev nebo všechna zvířátka, je vcelku jedno, ne?

 

Weri.. za podporu bych klikl "Líbí", ale za nick "Nelíbí". Tak máš prd :D...

Upraveno uživatelem h4wk3y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pražská ZOO (ale jistě i další) dělají adopce/sponzoring zvířat, že dárce tam má cedulku. Bylo by to myslím i pro klub zajímavá "upoutávka". Taky bych rád věděl, že to půjde na relativně konkrétní účel, i když zvířátka mám rád různá (králíka na smetaně, divočáka se šípkovou, kuře à la bažant, bažant à la kuře...). Zase pražská ZOO je v tomhle dost provařená (některé zvířata mívala cedulek i v jednotkách desítek), takže klidně něco menšího a potřebnějšího, kdo o to bude opravdu stát a třeba to logo nám tam nabídne a neprochlastá to na první dobrou (ale třeba aspoň až za týden)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...