Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ve které ZOO podpoříme lva?


Péťa

Kterou ZOO chcete podpořit?  

33 hlasů

  1. 1. Kterou ZOO chcete podpořit?

    • ZOO Praha
      1
    • ZOO Chleby (Středočeský kraj)
      6
    • ZOO Dvůr Králové nad Labem (Královéhradecký kraj)
      6
    • ZOO Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
      1
    • ZOO Plzeň (Plzeňský kraj)
      0
    • ZOO Liberec (Liberecký kraj)
      0
    • Park exotických zvířat Dvorec u Borovan (Jihočeský kraj)
      2
    • ZOO Brno (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Hodonín (Jihomoravský kraj)
      2
    • ZOO Olomouc (Olomoucký kraj)
      2
    • ZOO Ostrava (Moravskoslezský kraj)
      1
    • ZOO Zlín (Zlínský kraj)
      4
    • Jiná (uveď v diskusi)
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Návštěvník

Ale jo, kilometry nejsou tak hrozné kdyby to nebylo po našich cestách. Č. 35 vyloženě nesnáším 🤮 Ten provoz tam a počet kamionů je hnus. Většinou bez možnosti předjet 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Weri 605 napsal:

Skoro jako ty Pepito a eště mnohem dál.... 😅 Víš kde je Ostrava....? 😅 tak eště kousek na východ.... 😃

Ale červený to zvládne i s rodinkou... nemám pravdu....? 😉😃

To jsem nevěděl, v profilu to nemá a osobně ho neznám. Tak snad to napravíme na srazu. :myslim :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

:mad:@Pepito Dal jsem to pryč protože mi to nepřišlo důležité ale už jsem to tam dal zpět. Buď v klidu, nezná mě nikdo, jsem takový přízrak 😁 Snad to někdy napravíme :papa

Jinak s rodinkou pochybuji, nemají cestování příliš v oblibě a na otočku mi řeknou, že jsem blázen 🤣 mají rádi výsledek ale ne ten proces. Jediná střela je dcera, ta by asi se mnou jela, ta je akční 🙂

 

Screenshot_20210413-071029_Mapycz.jpg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na xsara,cz s náma jezdil jeden blázen  říkal si Fanatik měl Picasso 2 Hdi a ten i na " spací " srazy jezdil na otočku. Dojel nechal si uvařit kafe turka do půllitru ty vypil tak dvě někdy tři za ten den a večer po večerníčku zase vyrazil k domovu. A pak tam s náma jezdil jeden od Plzně a ten jel do prahy na odpolední sraz a než dobloudil tak ten sraz skončil😀.

Jinak je pravda že 300 km jen tak na otočku bych si asi taky rozmýšlel jet sám ale tak já to mám jednoduchý podle zvolené trasy do 50 km a když řeknu Pepčovy že jedu do ZOO tak mám i parťáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Pepito Dálniční známku mám ale upřímně jsem to ještě nestudoval tu trasu. Byl to jen nástřel 😉 (teď na to koukám že trasa je špatně, jel bych samozřejmě jinudy - Ostrava - Olomouc - Mohelnice atd) 

@radim.1008 Joo po 11 bomba to mám rád ale když jedeš dálkovou tak je to celkem zdržení, na to je asi vhodnější rychlostní silnice. Po 11 pojedu za @vagi až bude vhodný čas, to už jsme spolu řešili, kolem Červené vody atd 😉

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jaká seznamka zas, tady to často sklouzává k nějakým homo poznámkách koukám 🤣🤣🤣 seznamka ano ale kamarádská! 😁🍻 Jinak jsi to napsal špatně, mělo to být - Tebe rád poznám a na auto se klidně podívám 🤣 Já rád poznám lidi a následně auta 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...