Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co tak pomoci našemu symbolu?


Péťa

Recommended Posts

Dostal jsem dotaz na číslo účtu v IBAN, tady jsou:

V CZK: CZ73 2010 0000 0001 0620 6306

V EUR: CZ96 2010 0000 0026 0006 3573

Díky všem za zájem i za poslané peníze. Chápu i, že mnoho z vás přišlo o podstatnou část svého příjmu a tak nemůže poslat, nic se neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však je to celé dobrovolné a dle možností, nic víc bych v tom nehledal. Kdo může tak může a kdo ne tak o nic nejde. Dnes je spousta lidí co potřebuje pomoct a bohužel, zvířata jsou až číslo 2. Je to hloupé ale je to realita. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že se počítá cokoli, protože dohromady to něco udělá.

Jen pokud dojde k adopci, tak já ho do baráku nechci, to říkám dopředu 🤣🤣🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VerýsekNevidím do pozadí (a v zásadě mi to asi i může být jedno), ale nejsem si jist, jestli třeba import (nebo jakýkoliv jiný partner klubu), který dává peníze klubu na jeho činnost, by ty samé peníze stejně snadno a rád dal na nějaké zvíře. Oni se rozhodli podpořit klub, tak by ty peníze měly být použity na činnost klubu a ne nějakou ZOO. Jako asi jo, kdyby to byla incentiva typu "za každou korunu člena dáme korunu z účtu klubu", tak jako princip ano, ale vzhledem k tomu, že tu dobrovolný zájem členů je, tak bych s těmi penězi klubu brzdil. Symbolicky nějakou částku, třeba, co já vím, 3008 Kč nebo max 5008 Kč (vyšší číslo asi žádnej Pug nemá), nebo nějak dorovnat, aby se sbírka "zaokrouhlila", to jo, to jsem pro. Ale 10K z klubových je za mne moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...