Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co tak pomoci našemu symbolu?


Péťa

Recommended Posts

před 9 hodinami, Weri 605 napsal:

Problém je, že anketa je jinde než pokec... :( problém je, že  někteří nečtou všechno a proto PLHA SE HLÁSÍ... 😂 

@Péťa - nejde u tý ankety změnit rozhodnutí... :( a dole v komentech jsou taky (zoo) o kterých není ani ánung... ale protože lidi nečtou.. - atd... tak navrhuju... samozřejmě, že to není povinnost, ale - anketu č. 2 s třeba jen 4 ma největšíma počtama hlasů... (jako taková vylučovací metoda..) taková ta šance jako když sme volili prezidenta... 😂 - nejmenší zlo z těch dvou a stejně se tam narval ten belzebub.... 😂

No a v posledni řadě se chci zeptat @Pe.Tr - to má ta tvoje Hjundajé jen 2.2 joooo.....? Tee teda slabota...! 🤦‍♀️😉HELE NEZVENCNUL SES...????? 😱😅 tolik...? 😍 Díky....... 😊

Rozhodnutí asi měnit nejde, alespoň jsem nenašel jak. Jde mi ale upravovat počet hlasů, takže je stejně jasný, že vyhraje můj Hodonín :D

Má smysl dělat další anketu? Klidně, ale protahuje se nám tím čas. Já myslel, že z diskuse pak vytahám ty ostatní návrhy a uvidí se, kdo bude mít nejvíc. Spíš si říkám, jestli mám ověřovat na klubovém účtu, zda dotyčný hlasující i poslal peníze. Aby byla anketa férová, tak to udělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tee taky dobrej nápad... ale je to otázka jednoho dne... když se to bude vědět, možná pár hodin...

teď třá ve zprávách říkali, že státní zoo dostanou rozděleno 80 mega... :) což je super..!!! Ale pak bych opravdu preferovala ňákej menší soukromej subjekt... - nebo ne... nevím co na to ostatní... - co člověk to názor.. :) nezavděčíme se všem..., ale ten většinovej názor bych viděla rači... teď je to takové rozfrncané a dost vyrovnané..... a vím o dvou, který by chtěli změnit svý rozhodnutí... (bohužel už to nejde)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Péťa napsal:

Spíš si říkám, jestli mám ověřovat na klubovém účtu, zda dotyčný hlasující i poslal peníze

No tak aby v tom byl ještě větší bordel,tak já sem poslal,ale nehlasoval.😂😂😂

Jinak bych teda taky podpořil spíš malou zoo,takže bych se asi přikláněl k tý Laguně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnes jsem slyšel zajímavý rozhovor na Radiožurnálu s pracovníkem ZOO Chleby. Jako jediní v ČR nemají zřizovatele, tím pádem jim nikdo finančně nepomáhá. Mají jako jediní na světě opice Langur, které kvůli nedostatku peněz budou převážet do Singapuru. Musí dovážet žrádlo z Vietnamu apod. No hodně zajímavé a nezáviděníhodná situace. Hned bych jim to dal... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v Chlebech maji krasne medvidky a vidis na ne ze vsech stran vybehu. kdyz jedu okolo na moto ,zastavim , vlezu do zoo dam kafe a sedim na lavicce a cumim na ne 😂 a pak zas jedu 😂 

btw. v Ostrave nove velkej vybeh a trikrat co jsem tam byl tak medved kajsik v lese ku.n.da. 😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ještě několik dní čas, ale i tak jsem to zkusil hodit cvičně do kalkulačky a jste borci :super

Na CZ účtu je 16 828,57 Kč

Na EUR účtu je 32 €, t.j. cca 835,- Kč

Aukce hrníčku je zatím na 2 700,- Kč (ale částku @ChouLu násobí, tak můžeme počítat 5 400,- Kč)

Aukce nového Peugeot loga je na 1 600,- Kč

 

Celkem tedy k 29. březnu 2021 13:00 hodin máme vybráno 24 663,57 Kč !

 

Díky všem a kdo se teprve rozhoduje, tak věř, že i stokoruna poslaná na účet č. 106206306 / 2010 (případně 2600063573 / 2010 pro platbu v eurech) s uvedeným variabilním symbolem 562021 potěší a pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas v SR tiez bola vyzva na podporu ZOO Bojnice, formou adopcie zvieratka zo zoznamu na 1r , min podpora je 20€ pre jednotlivca, pre spolky, zdruzenia a firmy suma od 60 az po nekonecno. Po pripisani prispevku dostane certifikato o adopcii a pochvalu pred nastupenou rotou a naštartovanou vetrieskou 🙂🙂🙂
Takze ak niekto chce, moze podporit aj slovenske ZOO.
Dakujem
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu se blížíme k uzavírce, děkuji všem! Spočítám to zítra, kdyby převod z některé banky trval déle. To bude pěkný apríl :super

účet č. 106206306 / 2010 (případně 2600063573 / 2010 pro platbu v eurech), variabilní symbol 562021

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...