Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co tak pomoci našemu symbolu?


Péťa

Recommended Posts

Velice mile mě překvapila myšlenka člena @Péťa pomoci ZOO. V současné době je velice těžké pro každou ZOO udržet podmínky pro zdravý chov i odchov zvířat. Jsem pro tuto pomoc a rád přispěji. Jak bylo ale napsáno, větší ZOO mají ,,větší" šanci sehnat sponzory a protředky na chod ZOO, na rozdíl od malých ZOO. Zvířata si nemohou vybrat ZOO, ve které chtějí být. Sám jsem byl chovatel(králíci-výzkumný chov Malý Beran, slepice-Amroks, pes-mops, křečci, rybičky, morčata) a zvířata mám rád. Někdy jsou lepší než někteří lidé. Je škoda, že není v našich silách podpořit veškerá ZOO v ČR (utopická myšlenka), kde májí symbol našich plechových miláčků. Nevím, jakou částku si ZOO přestavují jako sponzorský dar (minimální, jelikož maximální je neomezená.
  Pokud podpoříme nějaké zvíře (zřejmě lva), bude to zdokumentováno na tabulce u výběhu (název klubu + částka)?
Ano, v minulosti P-C sponzoroval finančním darem lva. Peugeot club není jen klub, ale je to klub se lvím srdcem k živým tvorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, OK406 napsal:

bude to zdokumentováno na tabulce u výběhu (název klubu + částka)?

To bude záležet na výběru ZOO a dohody s ní. Primárně jsem chtěl podpořit nějakou ZOO. Reklama, volné vstupenky apod. je bonus navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že anketa je jinde než pokec... :( problém je, že  někteří nečtou všechno a proto PLHA SE HLÁSÍ... 😂 

@Péťa - nejde u tý ankety změnit rozhodnutí... :( a dole v komentech jsou taky (zoo) o kterých není ani ánung... ale protože lidi nečtou.. - atd... tak navrhuju... samozřejmě, že to není povinnost, ale - anketu č. 2 s třeba jen 4 ma největšíma počtama hlasů... (jako taková vylučovací metoda..) taková ta šance jako když sme volili prezidenta... 😂 - nejmenší zlo z těch dvou a stejně se tam narval ten belzebub.... 😂

No a v posledni řadě se chci zeptat @Pe.Tr - to má ta tvoje Hjundajé jen 2.2 joooo.....? Tee teda slabota...! 🤦‍♀️😉HELE NEZVENCNUL SES...????? 😱😅 tolik...? 😍 Díky....... 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jááj,a já blbec mám 5008mu,takže jsem to jako správnej Čech,musel taky nějak ojebat.😂A jelikož si my beznohý válečný veteráni👨‍🦽 nežijem na vysoký noze,tak jsem uplatnil kripl slevu.😂😂

Néé dělám si zádel.Prostě to vždy dělám tak,že vezmu účet,zarovnám ho na celej tisíc a zbytek posílám.No a lev má kliku,že tam je víc než jedna koruna.Takže posláno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Weri 605 napsal:

No a v posledni řadě se chci zeptat @Pe.Tr - to má ta tvoje Hjundajé jen 2.2 joooo.....? Tee teda slabota...! 🤦‍♀️😉HELE NEZVENCNUL SES...????? 😱😅 tolik...? 😍 Díky....... 😊

On teď ušestřil na počítačích, tak může rozhazovat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...