Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co tak pomoci našemu symbolu?


Péťa

Recommended Posts

Já jsem určitě pro :) Milerád něco přispěji já sám :) A pak tu mám jeden nepovedený hrníček s novým logem Peuogeotu a už tak týden přemýšlím co s ním... :) A už jsem na to přišel :) Udělám na něj aukci tady na klubu a veškerá částka za kterou se hrneček prodá půjde právě na ZOO :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele sorry... já to měla dneska ňáký natřískaný... Čék tu chvíli není a hned se to tu rozjede... 😅

Pro mě je srdcovka 605,- 😃

Myslím, že není o čem... :) tak tomu uděláme nějakej banner... ? Ať to vědí "všicí"...?

VS třebáaa L V I 2021 - takže 562021..?

A ač Pražák, tak na safari ve Dvoře mám hooodně veselý vzpomínky... :)

Ale můžem třeba udělat i anketu do který zoo... :) nebo dvou zoo....

 

 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych udělal anketu. Nicméně mému srdci je taky Dvůr Králové, za mého dětství to byla nejlepší zoo kam jsem se vždycky těšil. 

Myslím že když nás bude hodně, a to by mohlo být, tak si myslím že každá částka se bude počítat, a bude z toho potom celkem slušná suma. A bylo by to lepší aby to bylo od klubu, od klubu lva lvům. Třeba se to někde i bude potom psát v novinách 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda jestli můžu tak bych byl asi taky spíš pro to Safari netvrdím že by Pražská ZOO by pomoc nepotřebovala ale v tuším že v tom výše zmiňovaném článku se pražský ředitel vyjádři ve smyslu jako že oni jsou něco trochu víc tak když jsou trochu víc tak ať jim pomůže Babiš nebo Hřib mi by jsme mohli pomoci těm odvážnějším kteří tu situaci dokázali pojmenovat.  V Pražské ZOO jsem byl párkrát a nikdy na mě neudělala nějaký extra dojem kromě toho že tam byli vždycky mraky lidí ale jak se říkám tu přidanou hodnotu jsem tam nikde neviděl na Safari ve Dvoře jsem byl jako malý kluk s rodiči pak jsem tam byl s bývalkou a její neteří a naposled jsem tam byl s Elou to chodila asi tak do 4 nebo 5 třídy takže mám na Safari veskrze příjemné vzpomínky. Vloni jsem sliboval Pepínovy že tam pojedeme ale všichni ví proč jsme tam nebyli. Takže za mě to Safari protože oni se snaží a myslím si že jim to jde dobře aby pokud je normální situace tak aby byli finančně soběstačný což v téhle době kdy jim tam nepustí lidi dost dobře nejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Také jsem slyšel v rádiu že Zoo Zlín Lešná je na tom špatně. Potřebují na provoz 7 milionů měsíčně a nemají nic. Jakákoli státní pomoc se na ně nevztahuje. Mazec. Zlín Lešná patří mezi mé TOP a pak samozřejmě domovská Ostrava 😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véno - to jsou kecy v kleci. Pražská ZOO je světově uznávaná a že se Ti tam nelíbí je čistě Tvůj subjektivní názor (ostatně cit. "vždycky tam bylo mraky lidí" mluví o tom, že to lidi vidí jinak). Podobně mluví lidi, co prostě druhým závidí úspěch. 

Já osobně bych nepreferoval ani Prahu, ale ani SAFARI ale spíš bych se zaměřil na menší ZOO jako je třeba Liberec nebo Jihlava, kde bude jakákoli částka viditelnější. Nicméně nejvíc pomůžu tím, že jakmile to bude možné, zajedu se tam nebo jinam podívat - a to, že jsme s Pavlem většinu ZOO navštívili a mnohé z nich i vícekrát asi netřeba vypisovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Dobrý nápad a jasná podpora, jinak bych se asi také přiklonil k nějakým menším ZOO.  Každopádně by asi bylo třeba pokud to bude možné nijak neotálet. Znáte to - kdo rychle dává, dvakrát dává  👍   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde nebudu s Tebou polemizovat. Protože na tomhle se neshodneme.  Protože mraky lidí neznamená automaticky že se jim tam líbí ale z mého pohledu je to spíš o tom že spousta lidí když už si udělá výlet do Prahy tak chce vidět Hradčana ZOO a Orloj .  A co se týká toho světového uznání tak si myslím že v tomto směru na tom budou oba asi dost podobně akorát že každej se tak trochu specializuje na jiná zvířata pražáci na opice a koně Převalského a Dvorský zase spíš na ty africký potvory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...