Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,6 ehdi 2014 podivne chovani motoru


mat

Recommended Posts

Ahoj pezotaci, chtel bych se zeptat na moznou pricinu nasledujiciho problemu.  Na podzim mi parkrat z niceho nic vypl motor za jizdy. Stacilo chvili pockat, nastartovat a auto jezdilo zas dal. Pote co se mi to stalo asi po treti uz jsem nenastartoval a dojel na odtahovce. V servise mi vymenili baterku (byla puvodni) a senzor otacek klikovky. Od te doby auto jezdilo v poradku az do minuleho tydne kdy jsem jel na otocku 450km.  Po ujeti asi 250 km sebou auto skublo a prestalo jet. Na chvili jsem odpojil baterku a pak nastartoval a jel normalne dalsich 200km do cile. Pak ta stejna situace kratce po zacatku cesty zpet. Opet po kratkem odpojeni baterky auto naskocilo a chovalo se normalne dalsich 400km po dalnici. Az jsem zacal stoupat do kopce tak znova motor ztratil tah, drzel pouze volnobezne otacky a nechal se bez zateze vytocit na nejakych 1700 otacek. Vic to neslo a ozyvalo se cvakani z motoroveho prostoru. Po dalsim odpojeni a pripojeni baterky auto jelo dalsich 5 km do kopce a takto jsem se ma nekolikrat dobelhal domu. Druhy den rano auto nastartovalo a zatim na kratsi vzdalenosti kolem 10km zadny problem. Na diagnostiku samozrejme zajdu hned jak se dostanu do ceska. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...